Skip to content

Başarı Hikâyelerimiz

TUSAŞ SHOP web sitesi, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.’nin resmi e-ticaret platformudur. Bu platformda, TUSAŞ’ın ürettiği uçaklar, helikopterler, uzay sistemleri ve diğer havacılık ürünlerinin lisanslı ürünleri satışa sunulmaktadır.

Ünal Kuruyemiş ile çalışmaya başladığımız 2019 senesinden bu yana trafik ve dönüşüm oranlarında ciddi bir ivme yakaladık.

İş birliğimiz boyunca Modailgi’nin gelirini, Performans Pazarlama / SEO e-ticaret dönüşüm oranını ve ortalama sepet tutarını gözle görülür şekilde artırdık.

Hidromek ile dijital alanda öncü bir konuma erişmesi amacıyla stratejik bir iş birliği gerçekleştirilmiştir. Bu proje kapsamında, Hidromek’in web sitesi titizlikle tasarlanmış ve geliştirilmiştir. 

Temizlik sistemleri alanında lider konumda bulunan ve Rexair LLC tarafından üretilen 85 yıllık geçmişiyle dünya genelinde 80’den fazla ülkede güvenle kullanılan Rainbow markasıyla stratejik bir iş birliği gerçekleştirilmiştir. Bu proje kapsamında, Rainbow temizlik sisteminin web sitesi titizlikle tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Su arıtma sistemleri alanında öncü bir marka olan Rainlife ile dijital alanda öncü bir konuma erişmesi amacıyla stratejik bir iş birliği gerçekleştirilmiştir. Bu iş birliği kapsamında, Rainlife için özel olarak geliştirilen UI/UX tasarımı ve web sitesi geliştirme hizmetleri sunulmuştur.

seçil store

Seçil Store markamızla PPC performansımızla dönüşüm oranlarını ciddi bir şekilde artırdık.

Organik tarafta gösterim ve tıklama sayılarında ciddi artış yakalarken doğru reklam stratejileri ile sepete ekleme sayımızı, satışlarımızı ve e-ticaret metriklerimizin tamamını artırdık.

Ünlü spor markası Mizuno için yürüttüğümüz kampanyalar, geçen yıla kıyasla sipariş sayılarında %196,25, ciroda ise %331,24’lük muazzam artışlar getirdi.

seğmen
Seğmen

Seğmen markamızın organik trafiğinde %94’lük heyecan verici bir artış yakalayarak reçel, pekmez, tahin ve marmelat gibi lezzet dolu anahtar kelimelerde ilk sayfaya damgamızı vurduk. Gerçek lezzetleri, dijital dünyada birinci sıraya taşıdık!

setrms
setrms
SETRMS

SETRMS’in tesettür giyim sektöründeki büyük başarısı! Geçen yıla göre sipariş sayılarında %31,85, ciroda ise %124,45’lik etkileyici artışlar sağladık. Twin set ve pardösü gibi anahtar kelimelerde zirveye
yükselerek modanın şık ve zarif yüzünü ilk sıraya taşıdık.

başkent iletişim akademisi
başkent iletişim
Başkent İletişim

Başkent İletişim’in pazarlama başarısı: performans pazarlama hamlemiz ile katılım formu doldurma oranlarını %152,91 oranında katladık ve akademiye olan ilgiyi tavan yaptırdık. Akademik dünyada etkileyici dijital bir iz bıraktık!

alotech
AloTech

AloTech’in SEO sıçraması, bulut çağrı merkezi çözümlerinde bir adım öne çıkardı! Organik trafikteki %191 artış ile teknik ve UX odaklı, markaya özgü stratejilerimizle AloTech’in dijital yükselişini zirveye taşıdık.

çumitaş
çukurova makinaa
Çukurova Makina

Çukurova Makina’nın SEO zaferi! İş makinesi arenasının lideri için yürüttüğümüz kusursuz teknik ve on-site SEO stratejileri, organik trafikte patlama yarattı: %21,020 artış!

vetre
Vetre

Büyük beden kadın giyim arenasında, organik trafikte %382’lik bir artış ve gösterimlerde %183,11’lik bir yükselişle moda dünyasında adını zirveye yazdırdık. “Büyük beden kadın mont” gibi niş kelimelerde ilk sayfada arlıyoruz!

web sitesi tasarımı
kurumsal web sitesi tasarımı
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Web tasarımının sınırlarını zorladık! Çeşitli sektörlerde öncü markalar için yenilikçi,
SEO-optimizasyonlu ve kullanıcı dostu web siteleri tasarlayıp hayata geçirdik. Bu heyecan verici projeler, markaların dijital ayak izini genişleterek kullanıcı deneyimini adeta bir sanat eseri seviyesine taşıdı.

Tüm Referanslarımız

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin
Bize Ulaşın