Skip to content

Başarı Hikâyelerimiz

TUSAŞ SHOP web sitesi, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.’nin resmi e-ticaret platformudur. Bu platformda, TUSAŞ’ın ürettiği uçaklar, helikopterler, uzay sistemleri ve diğer havacılık ürünlerinin lisanslı ürünleri satışa sunulmaktadır.
2019’dan beri Ünal Kuruyemiş ile çalışıyoruz. Bu süre zarfında trafik ve dönüşüm oranlarında büyük bir ivme yakaladık. Ekibimiz, markayı ve sektörü analiz ederek kampanyaları sürekli optimize etti.
Modailgi ile iş birliğimizde gelirleri, Performans Pazarlama/SEO e-ticaret dönüşüm oranları ve ortalama sepet tutarları gözle görülür şekilde arttı. Ekibimiz, analizler ve kampanyalarla satışlarda önemli bir ivme yakaladı.

Hidromek web sitesinin yenilenmesi, markamızın dijital alandaki görünürlüğünü ve erişilebilirliğini önemli ölçüde artırdı. Yeniliklerimize yönelik potansiyel müşterilerden ve mevcut kullanıcılardan olumlu geri bildirimler aldık. Web sitesi üzerindeki etkileşimler ve dönüşümleri gözle görülür şekilde iyileştirdik.

Temizlik sistemleri alanında lider konumda bulunan ve Rexair LLC tarafından üretilen 85 yıllık geçmişiyle dünya genelinde 80’den fazla ülkede güvenle kullanılan Rainbow markasıyla stratejik bir iş birliği gerçekleştirilmiştir. Bu proje kapsamında, Rainbow temizlik sisteminin web sitesi titizlikle tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Su arıtma sistemleri alanında öncü bir marka olan Rainlife ile dijital alanda öncü bir konuma erişmesi amacıyla stratejik bir iş birliği gerçekleştirilmiştir. Bu iş birliği kapsamında, Rainlife için özel olarak geliştirilen UI/UX tasarımı, içerik yönetimi, SEO hizmetleri ve web sitesi geliştirme hizmetleri başarıyla sunulmuştur.
seçil store
Seçil Store markamızla PPC performansımızla dönüşüm oranlarını ciddi bir şekilde artırdık. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz markayı ve sektörü çok iyi analiz ederek yeni kampanya kurguları çıkartırken bir yandan bu kurguları sürekli optimize ettiler.
Kepez Yapı Market ile çalışmaya başladıktan sonra 3. ay itibarıyla SEO görünürlüğümüzde ciddi bir artış yakalarken, organik tarafta gösterim ve tıklama sayılarında da artış sağladık. Son 12 ayda website cirosunda %837’lik bir artış yaşadık.

Ünlü spor markası Mizuno için yürüttüğümüz kampanyalar, geçen yıla kıyasla sipariş sayılarında %196,25, ciroda ise %331,24’lük muazzam artışlar getirdi; kısa sürede dönüşüm oranlarında ciddi bir ivme yakaladık.

seğmen
Seğmen

Seğmen markamızın organik trafiğinde %94’lük heyecan verici bir artış yakalayarak reçel, pekmez, tahin ve marmelat gibi lezzet dolu anahtar kelimelerde ilk sayfaya damgamızı vurduk. Gerçek lezzetleri, dijital dünyada birinci sıraya taşıdık!

setrms
setrms
SETRMS

SETRMS’in tesettür giyim sektöründeki büyük başarısı! Geçen yıla göre sipariş sayılarında %31,85, ciroda ise %124,45’lik etkileyici artışlar sağladık. Twin set ve pardösü gibi anahtar kelimelerde zirveye
yükselerek modanın şık ve zarif yüzünü ilk sıraya taşıdık.

başkent iletişim akademisi
başkent iletişim
Başkent İletişim

Başkent İletişim’in pazarlama başarısı: performans pazarlama hamlemiz ile katılım formu doldurma oranlarını %152,91 oranında katladık ve akademiye olan ilgiyi tavan yaptırdık. Akademik dünyada etkileyici dijital bir iz bıraktık!

alotech
AloTech

AloTech’in SEO sıçraması, bulut çağrı merkezi çözümlerinde bir adım öne çıkardı! Organik trafikteki %191 artış ile teknik ve UX odaklı, markaya özgü stratejilerimizle AloTech’in dijital yükselişini zirveye taşıdık.

çumitaş
çukurova makinaa
Çukurova Makina

Çukurova Makina’nın SEO zaferi! İş makinesi arenasının lideri için yürüttüğümüz kusursuz teknik ve on-site SEO stratejileri, organik trafikte patlama yarattı: %21,020 artış!

vetre
Vetre

Büyük beden kadın giyim arenasında, organik trafikte %382’lik bir artış ve gösterimlerde %183,11’lik bir yükselişle moda dünyasında adını zirveye yazdırdık. “Büyük beden kadın mont” gibi niş kelimelerde ilk sayfada arlıyoruz!

web sitesi tasarımı
kurumsal web sitesi tasarımı
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Web tasarımının sınırlarını zorladık! Çeşitli sektörlerde öncü markalar için yenilikçi,
SEO-optimizasyonlu ve kullanıcı dostu web siteleri tasarlayıp hayata geçirdik. Bu heyecan verici projeler, markaların dijital ayak izini genişleterek kullanıcı deneyimini adeta bir sanat eseri seviyesine taşıdı.

Tüm Referanslarımız

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin
Bize Ulaşın