Skip to content

Hakkımızda

Performans pazarlama, SEO, web geliştirme, e-ticaret çözümleri ve içerik üretimi ile markanızı 360 derece ele alıyoruz ve başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

Dijital Dönüşüme Hazır mısınız?

1997 yılı, dijital evrenin sadece başlangıcı olmakla kalmayıp aynı zamanda büyük bir hayalin tohumlarının ekildiği dönüm noktasıdır. Webolizma’nın temelleri, büyük bir tutku ve inançla atıldı. Kurucumuz, beş yıl süren zorlu bir yolculuğun ardından reklam ve teknoloji alanlarında derin bilgiler edinerek kendi ajansını kurma kararı verdi. Bu karar, sadece bir iş değil, aynı zamanda bir yaşam biçiminin başlangıcıydı.

Yıllar içinde, basit bir Notepad sayfasından başlayarak web siteleri yaratmaya ve satmaya başladık. Bu, Webolizma’nın dijital dünyadaki ilk adımlarıydı. 2004 yılında artan rekabet ve ihtiyaçlar karşısında SEO varlığının gücünü keşfederek müşterilerimizin hikâyelerini daha geniş kitlelere taşıyacak yeni yollar aradık. 2006’da ise Google Ads ile hizmetlerimizi genişleterek müşterilerimizin dijital izlerini daha da güçlendirdik.

Her yeni başarı, bizim için müşterilerimizin başarılarıyla özdeşleşti. Sosyal medya platformlarına adım atarak onların hikâyelerini daha geniş bir sahnede paylaşma fırsatı bulduk. 2011’de, Türkiye’nin ilk 12 Google Partneri arasına girerek başarılarımızı taçlandırdık. Bu başarı, bizi Meta ve Yandex gibi devlerin güçlü çözüm ortakları arasına taşıdı.

Bugün, Webolizma olarak dijital dönüşüm ve markalaşma yolculuğunda, müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. E-ticaretten kurumsal web sitesine, SEO’dan performans pazarlamaya ve içerik üretimine kadar sunduğumuz hizmetlerle onların dijital dünyada parlamalarını sağlıyoruz.

Bu hikâye, sizin de hikâyeniz olabilir. Webolizma, sadece bir dijital pazarlama ajansı değil, aynı zamanda hayallerinizin gerçekleşebileceği bir platform. Her yeni proje, bizim için sizinle birlikte yeni bir başarı hikâyesi yazma şansı. Birlikte, dijital dünyanın sınırlarını zorlayabilir, markanızı en üst seviyeye taşıyabiliriz. Şimdi, bu yolculuğa çıkmak ve dijital dünyada kendi izinizi bırakmak için harekete geçme zamanı. Webolizma, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yanınızda.

«Google Premier Partner» ajansı olarak Google verilerine daha kolay ulaşıyoruz. Aynı zamanda Google İrlanda ekibiyle beraber hesap optimizasyonu ve yönetimi sağlıyoruz. Her müşterimize özel kendi sektörüne ait verilerin analizini raporluyoruz.

Google Premier Partnerliğinin yanı sıra Facebook Marketing Partner ve Yandex Partner ajansıyız. Google Ads’in yanı sıra Yandex Metrica, Google Analytics, Facebook Business gibi panellerde yetkinliğimizle firmaların başarı hikâyelerini birlikte yazıyoruz.

Çok kanallı dijital pazarlama anlayışıyla tüm dijital iletişim araçlarını sizler için uzmanlığımız hâline getirdik. Web tasarım, Google reklamları, sosyal medya danışmanlığı ve daha birçok farklı dijital platformu ve reklam alanlarını sizlere en faydalı stratejilerle sunuyoruz.

Google Reklamlarında Premier Partner Farkı

2006 yılında tanıştığımız Google Ads reklamlarına o kadar iyi hakîm olduk ki uzun ve titiz çalışmalarımız sayesinde 2017 yılında Google Premier Partner rozetini kazandık. Hâlâ devam ettirdiğimiz çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizi de Google Ads reklamlarında en iyi şekilde ifade ettik.