Skip to content

Mizuno

1906 yılında Rihachi Mizuno tarafından Japonya’da kuruldu. Sporun getireceği kollektif güce inanan, eşit ve sürdürülebilir bir gelecek mottosu benimseyen Mizuno, Türkiye dijital pazarlama operasyonları için Webolizma ile Aralık 2019’da çalışmaya başladı.

mizuno

Mizuno Başarı Hikayemiz

360 derece dijital pazarlama hizmetinin yanı sıra markanın kazancını artırmak ve sadık müşteri kitlesini büyütmek için Insider gibi üçüncü parti araçların kullanımı ile ilerlediğimiz Mizuno, geldiğimiz noktada dönüşüm ve işlem sayılarında rekor kırdı.

Google Ads, sosyal medya reklamları, SEO ve dijitalin daha birçok alanında destek verdiğimiz marka yoluna emin adımlarla devam ediyor. 

Mizuno

Rakamlarla Başarı Hikayemiz

%59

Siteye Gelen Kullanıcı Sayısındaki Artış Oranı

%466

Site Gelirindeki Artış Oranı

%215

Sipariş Sayısındaki Artış Oranı

Hikayemiz

Çalıştığımız Her Marka ile Bir Hikaye Yaratıyoruz

Mizuno ile çalışmaya başladıktan kısa süre sonra dönüşüm oranlarında ciddi bir ivme yakaladık. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz marka ve sektör analizi ile yeni kampanya kurguları hazırlarken bir yandan bu kurguları sürekli optimize ettiler. Marka içerisinde operasyonel süreçlere destek oldular. Bununla birlikte de başarı kaçınılmaz oldu.

AMACIMIZ

BU İVME İLE DEVAM ETMEK

Mizuno markamızın geldiği noktadan mutlu olsak da durmak yok diyoruz! Bu ivme ile devam ediyor ve markanın kapısını yeni fikirler ile çalıyoruz.

Çözümlerimiz

Kaliteli Trafik, İyi Dönüşüm

Dijitalin 360 derecesi ile hizmet verdiğimiz markalarımız yakaladığı ivme ile dönüşüm oranlarını ciddi bir şekilde arttırmaktadır. Google ads, sosyal medya reklamları, SEO, mailing, influencer marketing ve 3. parti araçlarla(Insider, Criteo) dijitale bütünsel yaklaşıyoruz.

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin

Bize Ulaşın