Skip to content

Ünal Kuruyemiş

Kurulduğu 1956 yılından bu yana 60’a yakın şubesiyle hizmet veren Ünal Kuruyemiş, yeni ticarette yani e-ticarette konumunu daha da güçlendirmek ve dijital dönüşümünü tamamlamak adına Webolizma ile 2019 yılında çalışmaya başladı. 

Ünal Kuruyemiş Başarı Hikayemiz

2019’dan beri 360 derece dijital pazarlama ile hizmet verdiğimiz Ünal Kuruyemiş, geldiğimiz noktada dönüşüm ve işlem sayılarında rekorlar kırdı. Google ads, sosyal medya reklamları ve dijitalin daha birçok alanında destek verdiğimiz marka yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Ünal Kuruyemiş

Rakamlarla Başarı Hikayemiz

%795

Marka Gelirindeki Artış Oranı

%614

İşlem Sayısındaki Artış Oranı

%34

Oturum Sayısındaki Artış Oranı

%109

Oturum Süresindeki Artış Oranı

Hikayemiz

Çalıştığımız Her Marka ile Bir Hikaye Yaratıyoruz

Ünal Kuruyemiş ile çalışmaya başladıktan kısa süre sonra dönüşüm oranlarında ciddi bir ivme yakaladık. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz markayı ve sektörü çok iyi analiz ederek yeni kampanya kurguları çıkartırken bir yandan bu kurguları sürekli optimize ettiler.

AMACIMIZ

BU İVME İLE DEVAM ETMEK

Ünal Kuruyemiş’in geldiği noktadan mutlu olsak da durmak yok diyoruz! Bu ivme ile devam ediyor ve markanın kapısını yeni fikirler ile çalıyoruz.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Kaliteli Trafik, İyi Dönüşüm Oranları

Dijitalin 360 derecesi ile hizmet verdiğimiz markalarımız yakaladığı ivme ile dönüşüm oranlarını ciddi bir şekilde arttırmaktadır. Google ads, sosyal medya reklamları, SEO, mailing, influencer marketing ve 3. parti araçlarla(Insider, Criteo) dijitale bütünsel yaklaşıyoruz.

 

CEO, Ünal Kuruyemiş

Ömer Faruk Erbil diyor ki:

Webolizma ile iş birliğimizin ardından; tecrübeli, dinamik ve genç bir ekiple çalışmanın meyvelerini de kısa sürede topladık. Online ve perakende satışlarımızda %795’i aşan oldukça yüksek bir gelir artışı sağladık. E-ticaret dönüşüm oranında %432’lik artış yakaladık. Siteye giriş yapan kullanıcı sayısında %16’yı aşkın bir yükselme gördük. Satışlarımızda ciddi artışlar oldu. Birlikte nice başarılara!

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin

Bize Ulaşın