Skip to content

Web Tasarım Ajansı

Dijital çağın yoğun rekabet ortamında markanızı büyütmek için web site tasarımınız kritik rol oynar.

İyi tasarlanmış, kullanıcı deneyimi açısından başarılı bir web sitesi ile ticari gelirlerinizi artırabilir, etki alanınızı genişletebilirsiniz. Web sitenizi bir e-ticaret kanalı olarak kullanabileceğiniz gibi lead toplama, ürün ve hizmetlerinizi tanıtma amacı ile de değerlendirebilirsiniz.

Hangi amaca hizmet ederse etsin web site tasarımı, sonuçlarınızı doğrudan etkiler. Sektördeki 20 yılı aşan tecrübesi ve uzman kadrosu ile Webolizma ihtiyaçlarınıza hitap eden, size özel bir web site tasarım hizmeti ile çözümler sunar.  

Web Tasarım Hizmetinde Neler Sunuyoruz?

Web tasarım hizmetlerimizde, alan adı, hosting, içerik ve görsel ihtiyaçlarınız Webolizma web tasarım ajansı tarafından sunulmaktadır. 

Yapmış olduğumuz her bir web tasarım projesinde, SEO optimizasyon çalışmaları yapılarak. Deneyimli test ekibimiz ile analizler gerçekleştirilerek teslim edilmektedir.

Web tasarım hizmetlerimizde en önemli faktör kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutarak müşterilerimizin web sitelerinden maksimum verim alması amaçlanmaktadır.

Ödüllü Tasarımlar

Web Tasarım Ajansı Olarak Markalarımızın Site Tasarımı ile Ödül Kazandık

Webolizma Olarak

Sunmuş Olduğumuz Web Tasarım Çözümleri

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarımı, bir işletmenin veya şirketin dijital varlıklarının bir parçası olarak kullanılan web sitesinin tasarımıdır. Kurumsal web tasarımı, işletmenin marka kimliğini ve mesajını yansıtan, özelleştirilmiş bir tasarım oluşturmayı hedefler. Ayrıca, işletmenin hedeflerine uygun olarak, ziyaretçilerin web sitesini gezinmesini kolaylaştıran ve müşteri deneyimini artıran özellikler eklemeyi amaçlar.

Sizde kurumsal bir web tasarım hizmeti almak istiyorsanız Webolizma İletişim sayfasından web tasarım teklifi alabilirsiniz.

SEO Uyumlu Web Tasarım

SEO uyumlu web tasarımı, web sitesinin içeriği, kodlama yapısı, arayüzü, URL yapısı ve diğer unsurların doğru bir şekilde düzenlenmesini gerektirir. Bu, web sitesinin arama motoru robotlarının kolayca okuyabileceği bir şekilde tasarlanmasını sağlar. Ayrıca, web sitesinin hızlı yüklenmesi, mobil uyumlu olması ve güvenli olması gibi faktörler de SEO uyumlu web tasarımının önemli unsurları arasındadır.

Sizde SEO uyumlu bir web tasarım hizmeti almak istiyorsanız Webolizma İletişim sayfasından web tasarım teklifi alabilirsiniz.

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel web tasarımı, bir web sitesinin özelleştirilmiş, özenli ve kullanıcı dostu bir şekilde tasarlanmasıdır. Bir profesyonel web tasarımı, işletmenin veya bireysel kullanıcının ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun olarak tasarlanır. Ayrıca, web tasarımında kullanılan renkler, yazı tipleri, grafikler, arayüzler ve kullanıcı deneyimi öğeleri de profesyonel bir şekilde seçilir.

Sizde profesyonel bir web tasarım hizmeti almak istiyorsanız Webolizma İletişim sayfasından web tasarım teklifi alabilirsiniz.

Çok Dil Destekli Web Tasarım

Çok dil destekli web tasarımı, bir web sitesinin farklı dillere çevrilmesine olanak tanıyan bir tasarım sürecidir. Bu, web sitesinin hedef kitlesinin farklı dilleri konuştuğu farklı ülkelerdeki kullanıcılara hitap etmesine olanak tanır. Çok dil destekli web tasarımı, web sitesinin farklı dil seçeneklerinin kolayca erişilebilir olmasını sağlar.

Sizde Çoklu dil desteği olan bir web tasarım hizmeti almak istiyorsanız Webolizma İletişim sayfasından web tasarım teklifi alabilirsiniz.

Webolizma Olarak

Markanızı Dijitale Taşırken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Mobil Uyumlu Web Tasarımı

Web sitenizin tüm cihazlardan sorunsuz ve tam uyumluluk ile çalışması oldukça önemlidir.Webolizma olarak mobil uyumlu ve responsive web tasarımı bir ilke edinerek tüm projelerimizde responsive olmasına teknolojik cihazlardan sorunsuz çalışmasına dikkat ediyoruz.

Yerel Uyumluluk

Web tasarım hizmetinde en önemli olan metriklerden birisi de kobi ve yerel şirketlerin bulundukları konumlarda ön plana çıkabilmesidir.

Ankara, İzmir, İstanbul gibi Türkiye’nin tüm şehirlerinde online web tasarım hizmeti sunmaktayız. Ankara Web Tasarım hizmeti denildiğinde uzman ekibimizle ön plana çıkmaktayız.

Açılış Hızı Yüksek Tasarımlar

İnternette en önemli faktörlerden birisi de sayfa açılış hızı deneyimidir. Hızlı Web Tasarım anlayışı ile müşterilerimizin ve projelerimizin tamamında hızlı açılan web siteleri mantığı ile ilerliyoruz.

Güvenlik Testleri

Dijital kimliğiniz olan web sitelerinizde en önemli husus web sitenizin güvenlik açıklarının kapatılmış olmasıdır. 

Webolizma Web Tasarım hizmetlerinin genelinde güvenlik seviyesi üst seviye olarak planlanarak süreçlere başlanmaktadır.

Webolizma

Profesyonel Web Tasarım Ajansı Olarak Çalışma Sürecimiz
Markanızı Bugün Dijitale Taşıyın
1
Projelendirme

Web tasarım geliştirmenin ilk aşaması projelendirmedir. Bu aşamada web sitesinin kullanım amacı belirlenir. Sitenin amacı, sahip olması gereken teknik yeterlilikler üzerinde de belirleyici olacağından ilk karar verilmesi gereken konulardandır.

2
Arayüz Tasarımı

Site haritası ve iskeleti üzerinde marka ile hemfikir olduktan sonra tasarım aşamasına geçilir. UI (User interface) olarak da bilinen arayüz tasarımı, ziyaretçilerin sitenize girdiğinde karşılaştığı görsel ögeleri kapsar.

5
Bakım ve Sürdürülebilirlik

Web siteleri dinamik medya kanallarıdır. Arama motorlarındaki güncellemeler, teknolojik gelişmeler sitenizin performansını etkileyebilir. Sitenizin sürdürülebilir şekilde ziyaretçilerle buluşabilmesi için uzman ekipler destek sağlar.

4
Sitenin Açılması

Site test edilip gerekli optimizasyonlar yapıldıktan sonra yayına alınır ve performansı yakından takip edilir.

3
Yazılım ve Test

Yazılım aşaması uzman ekipler tarafından belirlenen teknoloji ile site haritası çıkarılan ve arayüz tasarımı yapılan projenin kodlanmasıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınıza Cevap Verelim

Web tasarım fiyatları projenin kapsamına göre değişiklik göstermektedir. Site yapısının karmaşıklığı, siteye eklenmesi talep edilen fonksiyonların hazırlanması için gereken iş gücü fiyat üzerinde belirleyicidir. Kurumsal amaçlarla hazırlanan, metin ve görsellerden oluşan basit yapıdaki bir web sitesi ile e-ticaret sitesinin gerektirdiği iş gücü farklıdır.

Sitenin dinamik veya statik olması bütçeye etki eden değişkenlerdir. Statik web siteleri HTML altyapısı ile bir kere kodlanır ve yayına alınır. Sitede güncelleme ihtiyacı duyulduğunda kod bilgisi gerekir. Gerekli değişiklikler kod üzerinden yapılır. Dinamik web siteleri ise pratik ve hızlı kullanım sağlayan yönetim paneline sahiptir. Yönetim panelini kullanarak sitenizde yeni içerikler yayınlayabilir, artık üretimi bulunmayan ürünlerinizi kategoriden kaldırabilirsiniz. Herhangi bir yazılım desteğine ihtiyaç duymadan yönetim imkanı sunan panel, web tasarım fiyatı üzerinde etkilidir.

Yoğun rekabet ortamında markanızı görünür kılmak adına web sitesi zorunlu bir ihtiyaçtır. İyi tasarlanmış bir web sitesi ile ürün ve hizmetlerinizi daha iyi tanıtabilir, gelirinizi artırabilirsiniz. SEO uyumlu web sitesi tasarlayarak potansiyel müşterilerinizin sizi daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz. Web sitenizde yer alan özgün içerikler ile marka algınızı güçlendirebilir; konum, iletişim bilgileri, hizmetleriniz gibi temel bilgileri müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

Web sitenizi bir e-ticaret kanalı olarak konumlandırabilir, gelişmiş hedefleme seçenekleri ve pazarlama otomasyonu ile dönüşümlerinizi artırabilirsiniz. Kullanıcı datasının öneminin giderek arttığı dijital çağda size ait bir kanaldan KVKK onaylarını alarak kullanıcı datası toplayabilirsiniz. Bu datayı alanında uzman ekiplerle değerlendirerek pazarlama iletişimine entegre edebilirsiniz.

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin

Bize Ulaşın