Skip to content

Seçil Store

Markamıza 360 derece dijital pazarlama hizmeti vermekteyiz. 2019 yılından bu yana aynı heyecanla sürece devam ediyoruz.

Büyümenin sağlıklı ve emin adımlarla ilerlemesinde SeçilStore markasının tutumu çok değerliydi. Birbirimizin istek ve hedeflerini kısa süre içerisinde anladık ve stratejimizi bu doğrultuda kurguladık. Çalışmaya başladığımızdan beri dönüşüm oranlarında ciddi artış sağladık. E-ticaret sipariş sayımızı %101, marka cirosunu ise %124 oranında artırdık. Birlikte büyümeye ve ilerlemeye devam ediyoruz. 

Seçil Store Başarı Hikayemiz

2019’dan beri 360 derece dijital pazarlama ile hizmet verdiğimiz Seçil Store, geldiğimiz noktada dönüşüm ve işlem sayılarında rekorlar kırdı. Google ads, sosyal medya reklamları ve dijitalin daha birçok alanında destek verdiğimiz marka yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Seçil Store

Rakamlarla Başarı Hikayemiz

%124

Marka Gelirindeki Artış Oranı

%101

E-ticaret Sipariş Sayımızdaki Artış Oranı

%98,94

Ürün Sipariş Sayısındaki
Artış Oranı

%40

Dönüşüm Sayısındaki Artış Oranı

Hikayemiz

Çalıştığımız Her Marka ile Bir Hikaye Yaratıyoruz

Seçil Store ile çalışmaya başladıktan kısa süre sonra dönüşüm oranlarında ciddi bir ivme yakaladık. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz markayı ve sektörü çok iyi analiz ederek yeni kampanya kurguları çıkartırken bir yandan bu kurguları sürekli optimize ettiler. Bununla birlikte de başarı kaçınılmaz oldu.

AMACIMIZ

BU İVME İLE DEVAM ETMEK

Seçil Store markamızın geldiği noktadan mutlu olsak da durmak yok diyoruz! Bu ivme ile devam ediyor ve markanın kapısını yeni fikirler ile çalıyoruz.

Çözümlerimiz

Kaliteli Trafik, İyi Dönüşüm

Dijitalin 360 derecesi ile hizmet verdiğimiz markalarımız yakaladığı ivme ile dönüşüm oranlarını ciddi bir şekilde arttırmaktadır. Google ads, sosyal medya reklamları, SEO, mailing, influencer marketing ve 3. parti araçlarla(Insider, Criteo) dijitale bütünsel yaklaşıyoruz.

 

CEO, SeçilStore

Seçkin Güngör diyor ki:

“Satışlarımızın gücünü artırmak ve performansımızı yükseltme adına Webolizma ile çalışmaya başladık. Birlikte yaptığımız iş birlikleri ile e-ticaret sipariş sayımız 2 kat artarken, e-ticaret dönüşüm oranımız 4 kat arttı. İşinin uzmanları ile çalışmaktan mutluyuz.”

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin

Bize Ulaşın