Skip to content

Pazaryeri Danışmanlığı

Online satış yaparak müşteri portföyünü arttırmak isteyen tüm firmalara uluslararası pazarda E-ticaret hizmetlerimizle alternatif çözümler sunarak firmaların uluslararası platformlarda profesyonel bir e ticaret hizmeti almalarına olanak sağlıyoruz.

Firmaların Uluslararası Pazar Yerlerine Taşınması

Online satış yaparak müşteri portföyünü arttırmak isteyen tüm firmalara uluslararası pazarda E-ticaret hizmetlerimizle alternatif çözümler sunarak firmaların uluslararası platformlarda profesyonel bir e ticaret hizmeti almalarına olanak sağlıyoruz.

E-ticaretle internet üzerinde uluslararası pazarda satış yaparak rekabet ortamına karşı düşük maliyetle yüksek karlılığınızı hedefliyoruz. Firmaların marka ve kimliklerinin dijital ortamda en iyi şekilde lanse edilmesini sağlıyoruz.

Mağaza

Kurulumu

Mağaza Kurulumu

Günümüzün en çok rağbet gören iş modellerinden biri olan e-ticaret, sadece online mağaza kurup internetten satış yapmaktan ibaret değildir. online satış yapmak, her geçen gün büyüyen ve gelişen bir sektöre dahil olmak demektir. Eğer bu sektöre girmek ve başarılı olmak istiyorsanız şuan en doğru yerdesiniz.

Çağımızın teknolojisi sayesinde gerekli adımları kolaylıkla atabilirsiniz. Özellikle size sunduğumuz anahtar teslim çözümler sayesinde düşündüğünüzden çok daha kısa süre içinde ürünlerinizi uluslararası e-ticaret satış platformlarından satmaya başlayabilirsiniz.

Bu kapsamda vermiş olduğumuz hizmetler şunlardır;

  • Mağaza açılışı, kurulumu ve mağaza optimizasyonu.
  • Yurtdışı banka hesapları açılması ,Türkiye banka hesapları entegrasyonu.
  • Avrupadaki mağazalar için vergi kaydı.

PPC Reklam Yönetimi

E-ticarette rakiplerinizin bir adım ötesine geçmeniz size sunulan PPC Reklam Yönetimi ile mümkün olmaktadır.

PPC (Pay Per Click) Reklam,reklam veren firmaların çeşitli platformlarda gösterdikleri reklamlara tıklamaları sonucu maliyetlendirildiği bir online reklam modelidir.

Firma ya da marka olarak sizin hazırlayıp sunmak istediğiniz reklam, bir platform tarafından yayınlandıktan sonra reklama tıklayan kişi sayısı kadar yayıncıya para ödenir.

Bütün bu e-ticaret platformlarında geçerli olan ama her platform için farklılık gösteren PPC reklam yönetimini yaptırarak listenizi ön plana çıkarabilir ve satışlarını arttırabilirsiniz.

PPC reklam yönetiminin sayesinde ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde görünürlüğünü arttırabilir ve üst sıralara taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Mağaza

Yönetim Eğitimi

Webolizma bünyesinde, uluslararası alanda E-ticaret yapmak isteyen siz değerli firmalarımıza alternatif çözümler üretiyoruz. Size kurduğumuz mağazalar için firmanıza yönlendireceğimiz Uzman eğitmen kadromuz size e-ticaret platformunda ürünlerinizin satış ve stok takibini nasıl yapacağınızı, aksiyon almayı ve kontrol mekanizmalarını nasıl kullanacağınızı içeren bir eğitim hizmeti vermektedir. Almış olduğunuz bu eğitimle birlikte kolaylıkla siparişlerinizi takip edebilecek ve gerekli aksiyonları alabileceksiniz.

 

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin

Bize Ulaşın