Skip to content

Modaİlgi

Türkiye genelinde yaklaşık 300 noktada koleksiyonları satılan; kendine özgü tasarladığı kaliteli, modern ve geniş ürün çeşitliliği sayesinde kadın giyim sektörünün öncü firmalarından olan Modailgi ile Haziran 2020’de çalışmaya başladık.

Çalışmaya başladığımızdan günden bugüne Modailgi’ye hem sosyal medya iletişimi hem de SEO odaklı organik trafik etkileşimi için 360 derece hizmet veriyoruz. Bu dönemde elde ettiğimiz veriler sayesinde başarı hikayelerimize bir yenisini daha ekledik. 

Modaİlgi Başarı Hikayemiz

Çalışmaya başladıktan sonra ekibimizin nokta atışı analizleri ve verimi daha fazla artırmaya yönelik kampanya kurguları sayesinde Modailgi satış oranlarında ciddi bir ivme yakaladı.

Ekibimiz 4 saatlik flaş bir indirim kampanyası kurguladı ve bu kampanyayı Google Ads, sosyal medya reklamları, SMS ve 3.parti araçlarla destekleyerek 15 günlük ciromuzu 4 saat içinde elde etmemizi sağladı.

Neler mi yaptık?

İşte başarımızda öne çıkan bazı önemli noktalar:
  • Her ay detaylı kampanya kurgularının oluşturulması,
  • Reklam kreatifleri için talep oluşturma ve gerekli yönlendirmeleri yapma,
  • Site içerisinde dönüşüm oranlarını ve sitede geçirilen zamanı artıracak önerilerde bulunma,
  • Markayla sıkı iletişim kurulması,
  • Moda sektöründeki deneyimimizi birebir şekilde aktarabilme,
  • Birçok kampanya modeli ile hem dönüşüm hem de marka bilinirliğini artırmak,
  • Teknik hataları giderme ve bu kapsamda öneriler sunma…
Bu süreçte Modailgi’nin ekibimize olan güveni bizim için çok kıymetliydi. Siz de doğru strateji ve pazarlama yöntemleri ile satışlarınızı arttırabilir ve markanızı büyütebilirsiniz. Gelin müşterilerinize ulaşmanın ve onlara dokunmanın en doğru yolunu birlikte bulalım.

Moda İlgi

Rakamlarla Başarı Hikayemiz

%101

Marka Gelirindeki
Artış Oranı

%85,61

E-ticaret Dönüşüm Sayısındaki Artış Oranı

%11,78

Ortalama Sepet Tutarındaki Artış Oranı

Hikayemiz

Çalıştığımız Her Marka ile Bir Hikaye Yaratıyoruz

Modaİlgi ile çalışmaya başladıktan kısa süre sonra dönüşüm oranlarında ciddi bir ivme yakaladık. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz markayı ve sektörü çok iyi analiz ederek yeni kampanya kurguları çıkartırken bir yandan bu kurguları sürekli optimize ettiler. Bununla birlikte de başarı kaçınılmaz oldu.

AMACIMIZ

BU İVME İLE DEVAM ETMEK

Modaİlgi markamızın geldiği noktadan mutlu olsak da durmak yok diyoruz! Bu ivme ile devam ediyor ve markanın kapısını yeni fikirler ile çalıyoruz.

Çözümlerimiz

Kaliteli Trafik, İyi Dönüşüm

Dijitalin 360 derecesi ile hizmet verdiğimiz markalarımız yakaladığı ivme ile dönüşüm oranlarını ciddi bir şekilde arttırmaktadır. Google ads, sosyal medya reklamları, SEO, mailing, influencer marketing ve 3. parti araçlarla(Insider, Criteo) dijitale bütünsel yaklaşıyoruz.

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin

Bize Ulaşın