Skip to content

Modaİlgi

Modaİlgi ile çalışmaya başladığımızdan bu yana marka gelirinde, e-ticaret dönüşüm oranında ve ortalama sepet tutarında ciddi artış yakaladık.

Modaİlgi Başarı Hikayemiz

360 derece dijital pazarlama ile hizmet verdiğimiz Modaİlgi, geldiğimiz noktada dönüşüm ve işlem sayılarında rekorlar kırdı. Google ads, sosyal medya reklamları ve dijitalin daha birçok alanında destek verdiğimiz marka yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Ünal Kuruyemiş

Rakamlarla Başarı Hikayemiz

%101

Marka Gelirindeki
Artış Oranı

%85,61

E-ticaret Dönüşüm Sayısındaki Artış Oranı

%11,78

Ortalama Sepet Tutarındaki Artış Oranı

Hikayemiz

Çalıştığımız Her Marka ile Bir Hikaye Yaratıyoruz

Modaİlgi ile çalışmaya başladıktan kısa süre sonra dönüşüm oranlarında ciddi bir ivme yakaladık. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz markayı ve sektörü çok iyi analiz ederek yeni kampanya kurguları çıkartırken bir yandan bu kurguları sürekli optimize ettiler. Bununla birlikte de başarı kaçınılmaz oldu.

AMACIMIZ

BU İVME İLE DEVAM ETMEK

Modaİlgi markamızın geldiği noktadan mutlu olsak da durmak yok diyoruz! Bu ivme ile devam ediyor ve markanın kapısını yeni fikirler ile çalıyoruz.

Çözümlerimiz

Kaliteli Trafik, İyi Dönüşüm

Dijitalin 360 derecesi ile hizmet verdiğimiz markalarımız yakaladığı ivme ile dönüşüm oranlarını ciddi bir şekilde arttırmaktadır. Google ads, sosyal medya reklamları, SEO, mailing, influencer marketing ve 3. parti araçlarla(Insider, Criteo) dijitale bütünsel yaklaşıyoruz.

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin

Bize Ulaşın