Skip to content

Google Workspace

Bulutta çalışmanın gücü: Google Workspace

Çalışma şeklinizi değiştirin: Google Workspace ile her şeyi bir arada yapın

Google Workspace, esnek ve güvenli bir bulut tabanlı iş birliği ve üretkenlik platformudur. Bu platform, Google’ın benzersiz altyapısı ve teknolojileri ile birleştirilmiş bir dizi uygulamayı içerir. Uygulamalar; iletişim, iş birliği, dosya paylaşımı, verimlilik, proje yönetimi ve daha birçok alanlarda kullanıcılara yardımcı olur.

Business Starter

61 Kullanıcı Başına Aylık
 • Özel ve güvenli iş e-postası
 • 100 katılımcılı görüntülü toplantılar
 • Kullanıcı başına 30 GB depolama alanı
 • Güvenlik ve yönetim denetimleri
 • Standart Destek

Business Standard

122 Kullanıcı Başına Aylık
 • Özel ve güvenli iş e-postası
 • 150 katılımcılı görüntülü toplantılar + toplantı kaydı
 • Kullanıcı başına 2 TB depolama alanı*
 • Güvenlik ve yönetim denetimleri
 • Standart Destek (ücret karşılığında Gelişmiş Destek'e yükseltilebilir)
En Popüler

Business Plus

183 Kullanıcı Başına Aylık
 • Özel ve güvenli iş e-postası + e-Delil tespiti, veri saklama
 • 500 katılımcılı görüntülü toplantılar + toplantı kaydı, katılım izleme
 • Kullanıcı başına 5 TB depolama alanı*
 • Apps Kasası ve gelişmiş uç nokta yönetimi dahil gelişmiş güvenlik ve yönetim denetimleri
 • Standart Destek (ücret karşılığında Gelişmiş Destek'e yükseltilebilir)

Enterprise

? Fiyatlandırma İçin İletişime Geçin
 • Özel ve güvenli iş e-postası + e-Delil tespiti, veri saklama, S/MIME şifreleme
 • 500 katılımcılı görüntülü toplantılar + toplantı kaydı, katılım izleme, gürültü giderme, alan içi canlı yayın
 • İhtiyaç duyduğunuz kadar depolama alanı*
 • Apps Kasası, Veri Kaybını Önleme, veri bölgeleri ve kurumsal uç nokta yönetimi dahil gelişmiş güvenlik, yönetim ve uygunluk denetimleri
 • Gelişmiş Destek (ücret karşılığında Premium Destek'e yükseltilebilir)

İşinizi modernize edin: Google Workspace ile başlayın

workspace motion still

Google Workspace, esnek çalışma saatleri ve uzaktan çalışma trendinin artmasıyla özellikle son zamanlarda popüler hâle gelmiştir. Platform, çeşitli işletmelerin, kuruluşların ve hatta bireysel kullanıcıların iş birliği ve üretkenliğini artırmak için tasarlanmıştır.

Google Workspace, Gmail, Drive, Dokümanlar, Tablolar, Sunumlar, Meet, Chat, Sites ve daha birçok uygulamadan oluşur. Bu uygulamaların her biri birbirleriyle sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir ve kullanıcılara daha verimli ve hızlı iş birliği yapma olanağı sunar.

workspace motion still
Workspace Uvodka Clanek Light

Güvenlikten ödün vermeyin: Google Workspace ile verilerinizi koruyun

Workspace Uvodka Clanek Light

İşletmeler, Google Workspace ile iş birliği yapmanın faydalarını keşfederken aynı zamanda güvenli bir ortamda çalışma imkânına da sahip olurlar. Google Workspace, güvenliğe ve gizliliğe büyük önem verir ve kullanıcıların verilerinin her zaman korunmasını sağlar.

 

Google Workspace, kişilere veya işletmelere ortak çalışma araçları sunarak birlikte çalışmalarını ve üretebilmelerini sağlayan bulut tabanlı bir yazılımdır. Çeşitli uygulamalarının herhangi bir cihazdan kolayca erişilebilir olması ve özelleştirilebilir olması; işletmeler ve bireysel kullanıcılar için iş birliği ve üretkenlik açısından büyük faydalar sağlar.

Eski Adıyla Google G Suite

Google Workspace

G Suite, özellikle işletmeler için tasarlanmış bir platform olarak bilinse de bireysel kullanıcılar için de birçok avantaj sağlar. Google Workspace olarak yeniden adlandırılan G Suite, artık daha geniş bir kitle tarafından kullanılan bir platform konumundadır.

Bu platform, e-posta, takvim, belge paylaşımı ve daha birçok özelliği bir arada sunar. Google Workspace; Gmail, Google Meet, Google Drive, Google Sheets ve diğer birçok uygulamayı içerir. İşletmelerin yanı sıra bireysel kullanıcılar da Google Workspace‘i tercih ederek avantajlarını yakından görebilirler.

Google Workspace

Kolayca geçiş yapın: Google Workspace ile sorunsuz çalışın

Yandex Mail, pek çok kişinin e-posta ihtiyaçlarını karşılamak için yararlandığı bir hizmettir. İşletmelerin maillerine rahat bir şekilde erişmesi, iletişim sürekliliği konusunda büyük önem taşır, çünkü yaşanan kesintiler işlerin sürdürülebilirliğinde sorunlar çıkarabilir. Bu nedenle, Yandex mail hatası yerine en iyi alternatiflerden biri Google Workspace’tir.

Google Workspace, kapsamlı ve güvenilir bir altyapı sunarak kesintisiz e-posta erişimi sağlar. Kullanıcı dostu arayüzü ve zengin özelliklere sahip esnek çalışma çözümleri sunan platformu hatasız ve hızlı bir şekilde kullanmanız mümkündür. Yandex mail sorunu ile vakit kaybetmeyip iş akışınızı iyileştirecek Workspace’i seçebilir, maksimum verim elde edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettikleriniz

Google Workspace, esnek ve güvenli bir bulut tabanlı iş birliği ve üretkenlik platformudur. Google Workspace, Gmail, Drive, Dokümanlar, Tablolar, Sunumlar, Meet, Chat, Sites ve daha birçok uygulamadan oluşur.
Google Workspace, esnek çalışma saatleri ve uzaktan çalışma trendinin artmasıyla birlikte özellikle son zamanlarda popüler hâle gelmiştir. Platform, çeşitli işletmelerin, kuruluşların ve hatta bireysel kullanıcıların iş birliği ve üretkenliğini artırmak için tasarlanmıştır.Google Workspace, kullanıcıların verimli bir şekilde iş birliği yapmasına, dosyalarını saklamasına, düzenlemesine ve paylaşmasına olanak tanır.
Google Workspace, Gmail, Drive, Dokümanlar, Tablolar, Sunumlar, Meet, Chat, Sites ve daha birçok uygulamadan oluşur.
Google Workspace, masaüstü, laptop, tablet ve akıllı telefon gibi herhangi bir cihazdan kullanılabilir.
Evet, Google Workspace ölçeklenebilir bir platformdur ve işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

Google Workspace, güvenliğe ve gizliliğe büyük önem verir ve kullanıcıların verilerinin her zaman korunmasını sağlar.

Google Workspace, ücretli bir platformdur. Ancak kullanıcılar genellikle belirli bir ücret karşılığında çeşitli abonelik seçenekleri arasından seçim yapabilirler.
Evet, Google Workspace kullanmak için internet bağlantısı gereklidir.
Evet, Google Workspace kullanıcılarına belirli bir depolama alanı sunar.
Google Workspace, kullanıcıların verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Dosyaların saklanması, düzenlenmesi ve paylaşım yapılması mümkündür. Bununla birlikte çeşitli uygulamaları ile kullanıcıların belgelerini, verilerini ve sunumlarını online olarak oluşturarak iş birliği noktasında fayda sağlar.

Yandex Mail ücretsiz sürüm sona ererek artık ücretli bir şekilde kullanıcıların karşısına çıkar. Bu durumda Yandex Mail fiyatları gereği ücretli bir platform olarak sunulur. Gelişmiş fiyatlar ve depolama seçeneklerine göre fiyatlar farklılık gösterir. Bütçenize uygun bir seçenek olan Google Workspace’i kullanarak gelişmiş özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Yandex Mail hatası çözmek için destek ekibine başvuru yapabilirsiniz. Ancak Google Workspace, geniş özellik yelpazesi ve kullanıcı deneyimi ile daha iyidir. Uygun fiyatlı paketleri, güvenilir altyapısı ve profesyonel e-posta hizmeti hizmetleri ile büyük kolaylık sağlar.

İş verimliliğinizi Google Workspace ile artırın

Workspace Kullanmak için Başvurun

Google Workspace ile işinizi daha verimli hâle getirin.