Skip to content

E-Ticaret Çözümleri

E-ticaret altyapısı, çevrim içi hizmet veren işletmelerin satışlarını, web site yönetimlerini, pazarlamalarını ve bu tür diğer işlemleri kolaylıkla yapmalarını sağlayan bir yazılım uygulamasıdır. İşletmelerin ön planda ürün ve hizmet sunumuna, arka planda ise CRM, envanter yönetimi, mobil ticaret gibi işlemleri yürütmelerine yardımcı olur. E-ticaret firmalarının  vereceği en önemli kararlardan biri doğru bir altyapı seçimidir. Çünkü, e-ticaret sitesinin verimi seçilen altyapıyla doğrudan ilişkilidir. Web tasarım ve çözümlerinin ötesinde müşteri ilişkileriyle bütünleşmiş bir altyapıya sahip olunması, e-ticaret sitelerinin verimliliği anlamına gelir. Altyapı seçimi doğru yapıldığı takdirde ürün pazarlama stratejileri daha kolay ve güvenli bir şekilde belirlenebilir. Doğru seçilen e-ticaret altyapısı çevrim içi rekabetin oldukça yoğun olduğu alanda, işletmenizin bir adım öne çıkmasına aracılık eder. Ayrıca, gelişmiş raporlar ve ziyaretçi segmentasyonu sayesinde işletmelerin müşterilerle kolay etkileşim kurmasına yardımcı olur. Sitenizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir altyapı entegrasyonu sağlayarak rakipler arasında öne çıkmanız mümkün olacaktır. 

Webolizma Tecrübesiyle Geliştirilen Altyapı Çözümü

Gelişmiş özellikleri ile öne çıkan Webolizma, bir e-ticaret yazılımı için arayabileceğiniz tüm seçenekleri bünyesinde barındırıyor. Altyapı tamamıyla dijital pazarlama odaklıdır. Yıllardır bu sektörde bulunun Webolizma tarafından geliştirilen altyapı SEO ve SEM tabanlıdır. Firmanızın küçük, orta veya büyük ölçekli olması fark etmeksizin, ayrıcalıklı bir e-ticaret hizmet sağlayıcısı olarak tercihinize sunulur.

Uluslararası deneyime sahip profesyonel ekibimiz, e-ticaret sitenizi yönetmek için hızlı, efektif ve pratik çözümler sunar. Bu özelliği ile birçok altyapı hizmeti arasından sıyrılır. E-ticaret sitesinde yer alacak tüm sayfalar istekleriniz doğrultusunda oluşturulur. Markanıza özel sıfırdan tema tasarlanır ve altyapı markanıza özel olarak hazırlanır. Standart kalıpların arasında sıkışmadan özgürce seçim yapmanıza olanak tanır.

Webolizma e-ticaret siteniz için müşteri odaklı optimizasyon sağlayarak fark yaratır. Böylece sektörde öncü olmanıza da aracılık eder. E-ticaret sitesi için günün her saati hizmet verebilmek önemlidir. Müşteriler hızlı ve diledikleri her an alışveriş yapmak isterler. Müşteri ihtiyacını her zaman göz önünde bulunduran Webolizma, sitenizin 7/24 aktif olmasını ve hızlı çalışmasını garantileyerek rakiplerinizin arasında öne geçmenizi vadeder. Yazılım kalitesini güvence altına alan uygulama, kişiselleştirme gereksinimlerine hızlı cevap verebilen bir formata sahiptir. 

E-Ticaret Altyapısı Seçiminde

Webolizma Farkı

Sosyal Medya Entegrasyonu

Eklentiler ve entegrasyon, dikkat edilmesi gereken önemli bir faktördür. İşletmeniz için uygun olan eklentilere karar vererek seçiminizi bu yönde yapmanız daha doğru bir adım olacaktır. Webolizma sosyal medya entegrasyonu sağlayarak sitenizin trafiğini hareketlendirmeye yardımcı olur. Sürekli yenilenen bir altyapı ile Google, Facebook ve diğer platformlara entegredir.

SEO Uyumluluğu

Arama motorlarının algoritmalarıyla uyumlu bir e-ticaret sitesi oluşturmak önemlidir. Böylece, sitenizin sıralaması arama sonuçlarında oldukça yüksek olacaktır. Sektör tecrübesine sahip olan Webolizma, SEO uyumlu altyapısıyla karşınıza çıkar. SEO uyumlu bir altyapının taşıyacağı özellikler; siteye blog ekleme olanağı sunması, SEO uyumlu URL yapısı, mobil uyumluluk, site ve sayfa hızı, özgün başlık ve sayfa açıklamaları şeklinde sıralanabilir.

SEM Uyumluluğu

Webolizma tarafından geliştirilen altyapı hizmeti aynı zamanda SEM uyumludur. Çevrim içi görünürlük elde edebilmeniz için SEM uyumlu bir altyapıya sahip olmanız oldukça önemlidir. Reklamlarınızın doğru kitleye ulaşması, doğru yerde ve zamanda görünmesi altyapının SEM uyumu sayesinde mümkün olmaktadır.

Pazaryeri Entegrasyonu

Online pazaryerlerini ziyaret eden müşteri sayısı, işletmenin e-ticaret sitesine oranla çok daha fazladır. Webolizma altyapısı, pazaryerlerine entegrasyon sağlayarak marka bilinirliğini artırmanıza aracılık eder.

Mobil Uyumluluk

Günümüz şartlarında aramaların büyük bir çoğunluğu mobil cihazlardan yapılır. Mobil kullanılabilirlik e-ticaret için çok önemlidir. Bu özelliğe sahip web sitelerinde dönüşler daha iyi olacaktır. Webolizma e-ticaret altyapısı web sitenizin mobil dostu olmasını sağlar. 

Güvenlik

İnternet; kötü niyetli kişilere, siber saldırılara ve kötü amaçlı yazılımların vereceği zararlara açık bir platformdur. Webolizma altyapısı e-ticaret sitesini bu gibi durumlara karşı korumak için güvenlik duvarlarına izin verir. Tüketiciler de işlemlerini kişisel bilgilerini girerek gerçekleştirdikleri için güvenliğe oldukça önem verirler. Webolizma altyapısı müşterileriniz için güvenli alışverişi destekler.

E-ticaret Altyapını Bugün Değiştir
1
Taleplerinizi Dinliyoruz

Taleplerinizi dinliyor ve ona göre bir yol haritası çıkartıyoruz.

2
Temayı Size Özel Kodluyoruz

Hazır tema kullanımından ziyade istediğiniz ve hayalinizdeki temayı size özel kodluyoruz.

5
Teslim ve Destek

Sitenizi anahtar teslim bir şekilde size veriyoruz. Müşteri desteğimiz ise bizden hizmet aldığınız sürece devam ediyor.

4
Kodlama

İsteklerinize uygun bir şekilde altyapı ve temayı size özel bir şekilde kodluyoruz.

3
İsteklerinize Göre Yeni Özellikler Ekliyoruz

E-ticaret sitenizde olmasını istediğiniz özellikleri göz önüne alarak bunlar için çalışıyoruz ve size özel butik bir site çıkartıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınıza Cevap Verelim

İsteklerinizi dinledikten sonra sitede olacak modüllere göre bir fiyat belirliyoruz. Fiyatlandırmayı detaylı olarak teklif dosyamızda görebiliyorsunuz.

SEO Uyumluluğu, hız ve özelleştirilebilir yapısı ile isteğinize uygun bir site hazırlıyoruz.

İsteklerinize ve site büyüklüğüne göre değişmektedir. Doğru bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

Evet. Bu sayfamızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin

Bize Ulaşın