Top

Popüler bir Facebook sayfası, sosyal medyadaki potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için şüphesiz ki en önemli mecralardan biridir. Siz de ürününüzü veya hizmetinizi tanıtmak için bir Facebook sayfasına sahipseniz ve sayfanızın milyonlara ulaşarak potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmasını istiyorsanız, sizlere sunduğumuz Facebook sayfa reklamı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sayfa Reklamlarının Avantajları Nelerdir?

Hedef kitlenizin yoğunlukta bulunduğu sosyal mecralardan birisi olan Facebook, sayfa tanıtımı reklamları için sizlere birçok olanak tanır. Bunlardan bazılarına değinecek olursak:

 1. Sayfanızı hareketlendirecek birçok seçenek bulabilirsiniz. Sayfa beğenmeleri, gönderi etkileşimi, internet sitesi tıklamaları, teklif alma veya video görüntülemeleri gibi birçok seçenek sizlere sunulur. Amacınıza uygun tanıtım modelini seçebilirsiniz.
 2. Ürün ya da hizmetinizi tanıtabileceğiniz sayfa tanıtımlarında istediğiniz kitleyi hedefleyebilirsiniz. Yaş, cinsiyet, ilgilendikleri konular veya oturduğu bölgelere kadar birçok seçenekten faydalanabilirsiniz.
 3. Bütçenizi dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Bu konuda son derece özgürsünüz. Belli bir bütçe sınırı olmadığı için istediğiniz miktarda reklama çıkabilirsiniz.
 4. Sayfa tanıtımınız için dilediğiniz görseli kullanabilirsiniz. Tek seferde en fazla 6 görsel yükleyebilirsiniz. Bu durumu değerlendirebilir ve görselleriniz ile anlatmak istediklerinizi çarpıcı bir şekilde anlatabilirsiniz. Görsellerin tavsiye edilen boyutu 1200 x 444’tür. Görsel üzerindeki yazı oranına da dikkat edin. %20 kuralına uyarak görsellerinizi ızgaradan geçirmelisiniz. Mümkün olduğu kadar az yazı fazla görsel kullanmaya özen gösterin.

Zamanla reklamınızın performansını izlemeyi unutmayın. İyi sonuç aldığınız bir tanıtımı neyin yolunda gittiğini tespit ederek aynı uygulamayı devam ettirebilirsiniz.

Tanıtımınız yayındayken düzenleme yapabilir, istediğiniz an tanıtımı kapatabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Tek dikkat etmeniz gereken performans sürecini iyi değerlendirmeniz ve adımlarınızı buna göre atmanız.

 

Bizler Webolizma olarak tüm süreci yönetiyor ve en iyi performansı almanızı sağlıyoruz. Yapılan reklam çalışmaları ve stratejiler sonucunda da alınan sonuçlar değerlendirilip farklı bir strateji uygulanması gerekiyorsa ona göre adımlar atılıyor. Facebook reklamları ile ilgilenen departmanımızın uzman ekibi sizin için her an harekete geçmeye hazır.

Facebook gibi dünyanın en büyük sosyal paylaşım ağında sahip olduğunuz bir sayfa ile ürünlerinizin tanıtımını aynı ilgi alanına sahip milyonlarca kişiye ulaştırabilir ve bu kişiler arasından potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Facebook sayfa tanıtımları ile alt limit olmaksızın sizin belirlediğiniz bütçe ile sayfanızı hemen dünyaya tanıtalım ve sosyal medyanın gücünden yararlanmaya hemen başlayın.

  Facebook Reklamları Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız*

  Telefon Numaranız

  E-Posta Adresiniz

  Web Siteniz

  Almak İstediğiniz Hizmet

  Notunuz

  Paylaş:
  Faaliyetlerimiz