Top

Instagram; toplam aylık aktif kullanıcı sayısı 800 Milyon’dan fazla olan bir sosyal medya ağıdır. Bu sosyal ağın kullanıcılarının %60’ı platformda yeni ürünler keşfettiğini söylemektedir. Kullanıcıların %75’i ise bir Instagram gönderisinden aldığı ilham ile harekete geçtiğini ve %70’i n az bir işletme hesabını takip ettiğini belirtmektedir. Kullanıcılar, mobil cihazlarda geçirdikler 5 dakikadan 1’ini Facebook ya da Instagram’da geçiriyor.

Instagram reklamları her işletmenin kendini görsel açıdan en iyi ifade edebileceği en etkili sosyal mecralardan biridir. Instagram, her gün milyonlarca insanın bolca zaman geçirdiği ve birçok markaya ait görsellere kolaylıkla erişebildiği, satın alma sürecine olan etkisi ile dijital gücünü hissettirdiği bir reklam verme aracı haline gelmiştir.

Instagram reklamları kullanıcılarının takip ettiği hesaplar, kullandığı uygulama, tıkladığı reklamlar gibi ilgi alanlarına göre erişim fırsatı sunuyor.
Instagram reklamlarında hedef kitlenizi belirlerken yaş, cinsiyet, coğrafi konum, diller, kullandıkları uygulama, tıkladıkları reklam ve takip ettikleri hesaplar gibi ilgi alanlarına göre, erişim olanağınız da bulunuyor.

Görsel kalitesi, reklam kurguları ve doğru hedef kitleye ulaşma konusunda işletmeniz için hazırlanan reklamların sonuçları ile reklam verme sürecinizi mutlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Faaliyetlerimiz