Skip to content

Instagram Reklam

Instagram; sahip olduğu aylık toplam 800 milyondan fazla aktif kullanıcı sayısı ile günümüzde görsel açıdan en etkili sosyal mecralardan biridir. Her gün milyonlarca insanın bolca zaman geçirdiği ve birçok markaya ait işletmenin kendini en iyi ifade edebileceği görsellere kolaylıkla erişebildiği, satın alma sürecine olan etkisi ile dijital gücünü hissettirdiği bir reklam verme aracı haline gelmiştir. Bu sosyal ağ kullanıcılarının %60’ı platformda satın almaya yönelik yeni ürünler keşfetmektedir.

%74

Kurumsal firmaların hedef kitlesi %74 oranında LinkedIn’de bulunuyor.

Kurumsal
Bir Firma Instagram'da Yer Almalı Mı?

Kullanıcılar, mobil cihazlarda harcadıkları 5 dakikadan 1’ini Facebook ya da Instagram’da geçiriyor!

Instagram Reklamları Nedir?

Dinamik ekibimiz ile işletmeniz ve ürünleriniz için en uygun görsel ile ilgi alanı ve takip ettiği hesaplara göre en doğru şekilde hedeflenmiş potansiyel müşterilerinizi belirleyebilir, onların Instagram akışında yer aldığınız reklamlar verebiliriz. Reklamınızda eklediğiniz harekete geçirme butona (call to action) tıklayarak Instagram hesabınıza ya da doğrudan web sitenize yönlendirebiliriz. Doğru hedef kitlenin sağladığı erişimler ile hem marka bilinirliğinizi arttırabilir hem de satışlarınızda görünür bir artış yakalayabiliriz.

Instagram’ın çoklu fotoğraf ekleme imkanı sayesinde tek bir reklamda 10 farklı görsel kullanarak potansiyel müşterilerinize değişik ürünlerinizi kolayca tanıtabiliriz. Kullanıcıların akışında karşılarına çıkacak reklamınızda bulunan video ve fotoğrafları kaydırarak hızlı bir şekilde ürünleriniz hakkında bilgiye sahip olabilirler!

Instagram’ın son gözdesi ve kullanıcılarının da fazlaca zaman geçirdiği hikayeler, potansiyel müşterilerinize yakın temas sağlamanız için en doğru adreslerden biri! Hesabında hikayeler arası geçiş yaparken kullanıcıların karşısına çıkardığınız Instagram reklamlarınızla kolayca istediğiniz URL’ye yönlendirebiliriz.

Instagram reklamlarında fotoğrafların yanı sıra kullanıcıları ses ve hareketliliğin gücü ile sürükleyici etkisi altına alan videolar, dijital platformun elinde tuttuğu en büyük güçlerden biridir. Kaliteli fotoğraf reklamlarınızda yakaladığımız başarınızı yaratıcı videolar ile taçlandıralım!

Instagram akışında yer alan uygulama reklamlarınızda kullanacağımız cezbedici görseller ile uygulamanızı öne çıkartarak sizin belirlediğiniz hedef kitleye gösterebiliriz. Bu görsellere eklenecek harekete geçirici bir buton ile de kullanıcılar direkt olarak uygulamanızın indirileceği sayfaya yönlendirebiliriz!

Sözün özü, doğru Instagram reklam kurguları ve doğru hedef kitleye ulaşma konusunda işletmeniz için hazırlanan reklamların sonuçları ile reklam verme sürecinizi kazançlı bir şekilde tamamlamak için daha fazla vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin!

Başarı Hikayelerimiz

Markalarımızı Hedeflerine Ulaştırıyoruz

mizuno

Reklamları etkili kurguladığımız markada büyük bir başarı yakaladık. Hedef kitlesini en doğru yerde başarılı bir şekilde yakaladık.

%404

Siteye Gelen Kullanıcı Sayısındaki Artış Oranı

%362

Site Gelirindeki Artış Miktarı

Webolizma Olarak

Kullandığımız Instagram Reklam Modelleri

Fotoğraf Reklamları

İşletmeniz ve ürünleriniz için en uygun görsel ile ilgi alanı ve takip ettiği hesaplara göre en doğru şekilde hedeflenmiş potansiyel müşterilerinizin Instagram akışında yer aldığınız reklamlar verebilirsiniz. Reklamınızda eklediğiniz harekete geçirme butona (call to action) tıklayarak Instagram hesabınıza ya da doğrudan web sitenize yönlendirebilirsiniz. Doğru hedef kitlenin sağladığı erişimler ile hem marka bilinirliğinizi arttırabilir hem de satışlarınızda görünür bir artış yakalayabilirsiniz.

Çoklu Fotoğraf (Reklamları

Tek bir reklamda 10 farklı görsel kullanarak potansiyel müşterilerinize değişik ürünlerinizi kolayca tanıtabilirsiniz. Kullanıcıların akışında karşılarına çıkacak olan reklamınızda bulunan video ve fotoğrafları kaydırarak hızlı bir şekilde ürünleriniz hakkında bilgiye sahip olabilir.

Hikaye Reklamları

Son zamanlarda farklı sosyal platformlarda olduğu gibi Instagram kullanıcılarının da fazlaca zaman geçirdiği hikayelerde potansiyel müşterilerinize yakın temas sağlayabilir, kolayca istediğiniz URL’ye yönlendirebilirsiniz.

Video Reklamlar

Kullanıcıların, video paylaşımların sürükleyici etkisine karşı koyamadığı dijital platformlardan biri de Instagram’dır. Fotoğraf reklamlarında yakaladığı görsel kalitesini ses, görüntü ve hareketliliğin gücü ile birlikte kullanabilirsiniz.

Uygulama Reklamları

Uygulamanız uygun görsel ile öne çıkartılarak, belirlenen hedef kitleye gösterilebilir. Eklemiş olduğunuz harekete geçirme butona tıklandığında uygulamanız indirilir.

 

Aklınıza Takılan Diğer Her Şey İçin

Bize Ulaşın