Skip to content

3. Ankara Marka Festivali Sona Erdi!

Ünlü isimlerin de yer aldığı festivalde çeşitli sektörden katılımcılar marka olmak ve markalaşmak teması altında hazırladıkları konuşmalarını katılımcılara sundular.

3. Ankara Marka Festivali Sona Erdi!

Festival öncesi yazdığımız “Ankara Marka Festivali 2017” başlıklı yazımızı okudunuz mu?

Ankara Marka Festivali, “Yaratıcılıkta Yeni Yollar, Yeni Yönler, Yeni Yöntemler” sloganı ve 3 günlük yoğun temposu ile kültür-sanat, medya, spor ve iş dünyasından birçok farklı konuşmacıya ev sahipliği yaptı. Ünlü isimlerin de yer aldığı festivalde çeşitli sektörden katılımcılar marka olmak ve markalaşmak teması altında hazırladıkları konuşmalarını katılımcılara sundular. ATO Reklam Marka ve Pazar Geliştirme Komisyonu Başkanı Zafer Hacıosmanoğlu, Ankara Marka Festivali kapsamında 15 salonda 190 konuşmacı ağırladıklarını dile getirdi.

Ankara’nın markalaşmasında önemli rol oynayan Ankara Marka Festivali her geçen yıl katılımcı sayısını ve bilinirliğini de arttırıyor. Geçen yıl 15 bin civarında ziyaretçinin katıldığı festival, bu sene 21 bini aşan ziyaretçi sayısına sahip olarak gücünü arttırdığını gösterdi.

Her yaştan ve her kitleden insanın katıldığı Ankara Marka Festivali çeşitli iş ortaklıkları oluşturulması noktasında sponsor katılımcılar için iyi bir fırsat oldu. Katılımcılar farklı sektörlerden insanların ilham veren konuşmalarını dinleyerek alanlarında prestij sahibi kişilerin marka temalı hikayelerini dinlemiş oldular.

ATO Congresium içerisinde açılan stant alanında büyük markalar halkla buluşmak için stantlarda yerlerini aldı. Medya şirketlerinden, teknoloji firmalarına kadar çok farklı alanlardan kurumların bulunduğu stant alanında firmalar tanıtım ürünlerini dağıtıp çeşitli aktiviteler yaparak katılımcıları hem eğlendirip hem bilgilendirmeyi amaçladılar.

3. Ankara Marka Festivali Sona Erdi!

BİZ FESTİVALDE NELER YAPTIK?

Ankara Marka Festivali 13 Aralık Çarşamba günü ziyaretçilere kapılarını açtı; biz de Webolizma Dijital Reklam Ajansı olarak farklı sektörden firmaların temsilcileriyle tanışacak olmanın heyecanı ve ziyaretçileri ağırlayacak olmanın mutluluğu ile stant alanında yerimizi aldık.

Festival ziyaretçilerine ilk günden dijital pazarlama ve internet reklamcılığı hakkında bilgi vermeye başladık. 14 Aralık Perşembe günü Google Partners ekibinden Özgür Deniz Aydın’ın yapmış olduğu “Dijital Performansınızı Yükseltmeye Hazır mısınız?” başlıklı konuşma ise işimiz ve sektörümüz hakkında yaptığımız bilgilendirmeleri pekiştirir nitelikteydi.

Dijital dünyadaki trendlerin hızla değişmesi, buna göre şekil alan kullanıcı davranışları ve Google’ın bu konuda birlikte çalıştığı ajansları destekler nitelikteki duruşu ise Özgür Deniz Aydın’ın konuşmasında değindiği diğer noktalardandı.

Stant alanında kurmuş olduğumuz Google Game On Golf Seti ile birlikte ziyaretçilerimizi eğlendirerek bilgilendirmek istedik. Hatta ziyaretçilerden gelen talep üzerine ufak bir golf yarışması bile düzenledik!

3. Ankara Marka Festivali Sona Erdi!

15 Aralık Cuma gecesi gerçekleştirilen Ankara Marka Festivali Gala Yemeği’ne katılarak da emeklerimizin karşılığı niteliğindeki ödülümüzü aldık. ATO Başkanı Gürsel Baran ve ATO Reklam Marka ve Pazar Geliştirme Komisyonu Başkanı Zafer Hacıosmanoğlu tarafından Ajans Başkanımız Ecevit Saraç’a teşekkür plaketi takdim edildi.

3. Ankara Marka Festivali Sona Erdi!

Ankara Marka Festivali dijital reklam ajansınız Webolizma için hem eğlenerek hem öğrenerek; hem de birçok yeni sosyal ilişkiler kurarak dolu dolu geçti. Umuyoruz ki; siz katılımcılarımız için de bu böyle olmuştur.

Yepyeni organizasyonlarda görüşmek dileğiyle.

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin

Bize Ulaşın