Skip to content

Ankara Marka Festivali 2017

Webolizma Dijital Reklam Ajansı olarak Ankara Marka Festivali’ne katılıyoruz.

Ankara Marka Festivali 2017

Herkesin bir hikâyesi vardır mutlaka, önemli olan dijital çağda bir hikâyeye imza atabilmektir…

Dijital dönüşümün bir gereklilik olduğunu savunduğumuz ve dijital projelerle geçirdiğimiz 20 yılın ardından, Webolizma Dijital Reklam Ajansı olarak Ankara Marka Festivali’ne katılıyoruz. Dijital pazarlamanın bir gereklilik olduğu günümüzde, her işletmenin ya da kuruluşun ihtiyaçlarına göre bir dijital pazarlama stratejisi geliştiriyoruz. Dijital reklam araçlarının kullanımının yaygınlaştığı fakat uzmanlığın sunulamadığı dijital pazarlama dünyasında, başta Google olmak üzere birçok çözüm ortağımızla birlikte profesyonelliği ve uzmanlığı hizmet olarak sunuyoruz.

Ankara Ticaret Odası tarafından 3.sü düzenlenen ve yeniliklere yön verebilecek etkinliklerle kitlelere ulaşan Ankara Marka Festivali, bu yıl da birçok etkili markaya ev sahipliği yapıyor. Bu etkinliğin seans ve stant sponsoru olarak, dijital pazarlama stratejilerini, reklam araçlarının etkisini ve dijital dönüşümün pazarlamaya etkilerini anlatacağız.

Etkinlik Süresince:
14 Aralık 2017 tarihinde saat 15.00’da, Dijital Pazarlama Strateji Uzmanı Özgür Deniz Aydın tarafından gerçekleştirilecek bir konuşma ile yer alacağız.

Peki, Hangi Konulara Değineceğiz?

“Dijital Performansınızı Yükseltmeye Hazır Mısınız?” başlığı ile yer alacak konuşmada;

  • Google’ın yaklaşımı,
  • Güncel online kullanıcı davranışları,
  •  Google ile hedef kitleye erişmek,
  •  Reklamlardan performans sağlamak gibi önemli konulara değineceğiz.

Webolizma Google Premier Partner ajansı olarak, dijital reklamcılıkta önemli adımlar attığımız 20 yıllık tecrübe ve uzmanlığımızı sizlerle paylaşmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Sizler de bizimle bu heyecanı yaşamak isterseniz, 13-14-15 Aralık tarihlerinde ATO Congresium’da bize ayrılan standımızda bekliyoruz.

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin

Bize Ulaşın