Top

Ödülü Kaptık: Social Media Awards Yolculuğumuz ve Altın Ödül

Ödülü Kaptık: Social Media Awards Yolculuğumuz ve Altın Ödül

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliği ile düzenlenen, sosyal medya ödüllerinin en kapsamlısı Social Media Awards Türkiye, geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Deloitte Türkiye’nin uzmanlığıyla katkıda bulunduğu yarışmaya bu yıl rekor bir başvuru yapıldı.

Social Media Awards
Yarışmanın ödül törenine, sektörün önde gelen marka ve ajans temsilcilerinin yanı sıra pazarlama dahileri, akademisyenler ve dernek başkanlarından oluşan Social Media Awards Turkey jüri üyeleri, sosyal medyayı en iyi kullanan ünlüler ve sosyal medya fenomenleri de katılım gösterdi.

Ödül sahipleri, Raffles İstanbul’da görkemli bir organizasyonla ödüllerine kavuşurken sosyal medyadaki paylaşımlarıyla da internet alemini coşturdular.

Arama Motoru Kampanyası

Social Media Awards Jüri Altın Ödülü

Birçok ünlü isim, ajans ve markanın bir araya geldiği ödül gecesinin şüphesiz ki parlayan yıldızlarından biri de ajansımız Webolizma’ydı. En nihayetinde, bir Ankara dijital pazarlama ajansı olarak, İstanbullu meslektaşlarımızla yarıştığımız bu etkinlikte Arama Motoru Kampanyası ile Altın Ödülü kucakladık.

Arama Motoru Kampanyası

Ajansların gerçek üstü çabalar sonrası ortaya çıkardıkları tüm kampanyalar, özel jüri tarafından defalarca değerlendirilip sonuca kavuştuğu için adil ve keyifli bir ödül töreni geçirdik.

Webolizma’ya başarı getiren kampanyanın tüm detayları uzman ekibimiz tarafından düşünüldüğünden, başarıyı da ekip içi bir cuma partisiyle kutladık.

Geçtiğimiz sene 24 Haziran seçimleri için uzun uğraşlar, uykusuz geceler sonucu tasarladığımız ve ‘’Türkiye İyi Olacak’’ sloganıyla yola çıktığımız İyi Parti Dijital Seçim Kampanyamız, Google Arama Ağı’nı sallamakla kalmayıp ödüle de layık görülünce ekip olarak gurur mutluluk karışımı bir duygu yoğunluğuna ışık hızıyla giriverdik.

 

Hep hayal ettiğimiz gibi, büyük bir heyecanla ödülümüzü almaya gitmek ve coşkulu bir kalabalıkla başarımızı kutlamak bizi inanılmaz derecede motive etti.

Ve kendimize kocaman bir söz verdik; Önümüzdeki günlerde, daha büyük projelere öncülük edeceğiz ve çok büyük markalarla işbirliği yapacağız.

Bize bu yolda umut veren, destekleyen herkese çok teşekkür ederiz.

Paylaş:
Bu yazı 7 Mayıs, 2019 tarihinde yayınlanmıştır.

Etiketler: , ,

Faaliyetlerimiz