Skip to content

Kurumsal

Performans Pazarlama, SEO ve Web Geliştirme ile markanızı 360 derece ele alıyoruz ve başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

Dijital Dönüşüme Hazır Mısınız?

1997 yılında Ankara’da üstün hizmet ve benzersiz kalite hedefiyle yola çıktık. Bugün 25 yıla yakın tecrübemizle birçok kurum ve markaya 360 derece dijital pazarlama hizmeti vermekteyiz.
Yeni tanıştığımız her firma için sırasıyla varsa web sitesi analizi, yoksa kurulumu, SEO stratejilerinin yürütülmesi, marka misyonu doğrultusunda Marketing sürecinin oluşturulması ile Analytics raporlarında yakalanan mutlak başarılı sonuçları sunuyoruz. 

Bununla beraber «Google Premier Partner» ajansıyız. Bu sayede Google verilerine daha kolay ulaşıyoruz. Google İrlanda ekibiyle beraber hesap optimizasyonu ve yönetimi sağlıyoruz. Her müşterimize özel kendi sektörüne ait verilerin analizini raporluyoruz.

Google Premier Partnerliğinin yanı sıra Facebook Marketing Partner ve Yandex Partner ajansıyız. Google Ads’in yanı sıra Yandex Metrica, Google Analytics, Facebook Business gibi panellerde yetkinliğimizle firmaların başarı hikayelerini birlikte yazıyoruz.

Çok kanallı dijital pazarlama anlayışıyla, tüm dijital iletişim araçlarını sizler için uzmanlığımız haline getirdik. Web Tasarım, Google Reklamları, Sosyal Medya Danışmanlığı ve daha birçok farklı dijital platformu ve reklam alanlarını sizlere en faydalı stratejilerle sunuyoruz.

Google Reklamlarında Premier Partner Farkı

2006 yılında tanıştığımız Google Ads reklamlarına o kadar iyi hakîm olduk ki, uzun ve titiz çalışmalarımız sayesinde 2017 yılında Google Premier Partner rozetini kazandık. Halâ devam ettirdiğimiz çalışmalarımız sayesinde, müşterilerimizi de Google Ads reklamlarında en iyi şekilde ifade ettik.

Başarıya Giden Çalışma Prensibimiz

  1. Müşterilerimizle ilk tanışmamız sonrasında mevcut web sitelerini, sosyal medya hesaplarını ve reklam performanslarını inceleriz.
  2. Müşterilerimizin sektörlerindeki rakip firmalarının çalışma stratejilerini araştırır, potansiyel müşterilerin daha önce yaşadığı acı tecrübe noktalarını, sektörel eksikliklerini belirleriz.
  3. Müşterimizin portföyüne, sektördeki konumuna ve ulaşmak istediğimiz sonuca odaklı en doğru stratejiyi belirleriz.
  4. En uygun bütçe ile müşterilerimizin en iyi sonuçları ve en fazla geliri elde edebileceği planı hazırlarız. Sabırla ilerleyen süreçte müşterilerimizin gücüne güç katmanın keyfini süreriz.

Uzman ve Güçlü Bir Ekip

Alanında uzman, genç ve heyecanlı ekibimizle dijital dönüşümünüzü size gelir sağlayacak bir hale getiriyoruz. Tecrübelerimizle çıktığımız dijital reklamcılık yolculuğunda sizleri sanal dünya ile tanıştırmaya hazırız. Peki, siz dijital dönüşümün bir parçası olmaya hazır mısınız?