Top

Gmail Sponsorlu Reklamlar Nedir?

Google’a ait mail hesabı olan Gmail üzerinden verilen reklamlardır. Sponsorlu reklam olarak öne çıkarılan bu reklam aracında, direkt olarak mail içerisinde ya da gelen kutusunda hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Nokta atışı diyebileceğimiz bu reklam türünde, hedef kitlenizi sektörüne göre seçmeniz mümkündür. 2013 yılında gelen güncelleme sayesinde, özellikle seçebileceğiniz aralıklarla hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Demografik bilgilere de yer verilen reklam aracında yaş, cinsiyet, bölge, anahtar kelime gibi özel bilgilerin dışında; e-posta adresi, e-posta içeriği, konu başlığı, satın alma geçmişi ve meslek gibi seçenekler de bulunmaktadır. Bu sayede hedef kitleden sapma söz konusu olmadan reklamlar istenilen ve hedeflenen kişilere gösterilir.

Google’ın GSP reklamları sayesinde rakiplerinizden mail alan müşterilerinizin gelen kutularına reklam verebilir ve rakiplerinizin site adresiyle mail ve reklam alan müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu reklam modeli ile, reklamınız Gmail gelen kutusunda yer alacağı için halihazırda hizmetinizle ilgilenen potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşmış izlenimi vererek daha kalabalık bir kitleye ulaşacaksınız.

Rakiplerinizin mail ve reklam çalışmaları yaptığı potansiyel müşterilere siz de kolaylıkla erişebilmek için hemen Google’un GSP reklam hizmetinden yararlanabilirsiniz ve iş hacminizi artırabilirsiniz.

  Hemen Başvur

  Google Ads Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız*

  Telefon Numaranız

  E-Posta Adresiniz

  Web Siteniz

  Almak İstediğiniz Hizmet

  Notunuz

  Paylaş:
  Faaliyetlerimiz