Skip to content

İhracatta Dijital Fırsatlar Etkinliği

Dijital performans ajansı olarak dijitali 360 derece ele alıyoruz. SEO, Performans Pazarlama, Mailing, Influencer Marketing ile hedef kitlenize doğrudan dokunmanızı sağlıyoruz.

Webolizma ve Google işbirliği ile Ankara Sanayi Odası’nın da desteğiyle; ihracatçıları dijital dünyaya davet eden “İhracatta Dijital Fırsatlar Etkinliği” düzenlendi. Sincan 1. Osb Asora Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte; ihracat yapan veya yapma potansiyeli olan 50’ye yakın firma ağırlandı.

Tüsiav Başkanı Sayın Veli Sarıtoprak ve Ajans başkanımız Ecevit Saraç’ın açılış konuşmalarıyla başlayan 2 oturumluk etkinlikte, Google İrlanda Ekibi İş Geliştirme Yöneticisi Emrehan Akyürek ve Dijital Strateji ve Pazarlama Danışmanı Özgür Deniz Aydın; yurtdışı pazarlarda aktif dağıtım ağı bulunan ve yurtdışına açılmaya hazır tüm katılımcılara, dijital mecralar aracılığıyla işlerini büyütmenin yollarını anlattı.

Sayın Veli Sarıtoprak’ın tecrübelerini neşeli bir dille anlattığı konuşması katılımcıların ve biz ajans ekibinin motivasyonunu oldukça yükseltti. Devamında Emrehan Akyürek ve Özgür Deniz Aydın ihracatçıların dijital çabalarının getirilerini global bir bakış açısıyla bizlerle paylaştı.

Alt başlıklarda; dijital dönüşümün yurtdışı ve yurtiçinde sağladığı avantajlar, yurtdışı pazarlarda yeni müşteriler kazanmak ve marka tanıtımı, Google reklam araçları , YouTube reklamları, sosyal medya reklamları(Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter), web sitesi analiz araçlarının kullanımı ve mobil uyumlu web sitesi tasarımının anlatıldığı etkinlik, firma temsilcilerinin sorularıyla interaktif şekilde gerçekleşti.

İşini büyütmek isteyen ancak dijital araçlar konusunda kafa karışıklığı yaşayan katılımcılar örnek başarı öyküleri aracılığıyla bilgilendirildi. Bir yılı aşkın süredir birlikte çalıştığımız AFS Boru’nun ihracat serüveninde yaşadığı dijital gelişim tecrübesi diğer ihracatçılara ilham oldu.

Gerek kahve molalarında gerekse etkinlik çıkışı katılımcılarla bol bol sohbet etme imkanı bulduk. İhracat dünyasının Ankaralı temsilcileri diyebileceğimiz katılımcılarımız etkinlikten çok memnun kaldıklarını ve bu tarz etkinliklere olan ihtiyaçlarını bizimle paylaştılar. Webolizma olarak yatırımcılara ihracat konusunda destek olma misyonunu üstlendiğimizi belirten ajans başkanımız Ecevit Saraç, bir sonraki etkinliklerin sözünü verdi.

Biz dolu dolu geçen bu etkinlik ardından yenileri için heyecanlanmaya başladık bile. Siz de bizimle aynı heyecanı paylaşıyorsanız  takipte kalın!

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin

Bize Ulaşın