Skip to content

CNR Emlak Fuarı

Webolizma olarak 7-10 Eylül tarihleri arasında CNR Holding’in Ankara’da ilk kez düzenlediği “CNR Emlak Gayrimenkul Yatırımları, Projeleri ve Finansmanı Fuarı”ndaydık.

Webolizma olarak 7-10 Eylül tarihleri arasında CNR Holding’in Ankara’da ilk kez düzenlediği “CNR Emlak Gayrimenkul Yatırımları, Projeleri ve Finansmanı Fuarı”ndaydık. Fuara, başta Azeri ve Rus yatırımcıların yanı sıra firmaların sunduğu fırsatlardan yararlanmak isteyen konut alıcıları yoğun ilgi gösterdi.

Bizler de Ankara’nın dijital medya ajansı olarak, başta Ajans Başkanımız Ecevit Saraç olmak üzere başarılı ekibimiz ile 4 gün boyunca standımızda Ankara inşaat ve emlak sektörünün önde gelen temsilcilerini ağırladık. Fuar süresince misafirlerimizi gayrimenkul ve emlak sektörüne yönelik değişen ve gelişen dijital reklam yöntemleri ve avantajları konusunda bilgilendirdik. Emlak sektörüne özel dijital medya çözümlerimizle müşteri portföyümüzü genişlettik. Katılımcıların dijital medya dünyasına olan ilgisi bizleri çok mutlu etti. Bir sonraki fuar organizasyonlarında görüşmek dileğiyle.

CNR Emlak Fuarı Nasıl Geçti?

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin

Bize Ulaşın