Skip to content

Gayrimenkul Sektöründeki Başarımız

Webolizma dijital performans ajansı dijital pazarlama hizmetleriyle ilgili pek çok projeyi başarıyla gerçekleştirmeye devam ediyor. Yürüttüğümüz projeler, ölçülebilir ve kanıtlanabilir veriler ışığında birer başarı hikâyesine dönüştü. Ulusal pazardaki müşterilerimiz ve partnerlerimizle ortak amacımız bu başarılara her geçen gün yenisini eklemektir. 

Bizimle büyümeye devam eden ve gayrimenkul dijital pazarlama dünyasında fark yaratan müşterilerimizin istatistiklerine bir göz atmaya ne dersiniz?

Reklamlarla Dijitalde Fark Atmak

Webolizma: Dijitalde Fark Edilme Zamanı!

Uzun süredir çalıştığımız gayrimenkul sektörünün lider isimleri bize ‘Hikayemizle nasıl fark yaratabilir ve kurumsal iletişimimizi nasıl daha ileriye taşıyabiliriz?’ diye sordu. Webolizma olarak bizim yanıtımız ise dijital pazarlama yöntemlerinin hemen hemen tüm araçlarını kullanarak hedef kitlenize mesajınızı en hızlı şekilde iletmek şeklinde oldu. 

Kısa süre içinde sitelerini yönettiğimiz müşterilerimizin performans puanları yüzde 95’lere ulaştı ve maksimum fayda sağlayarak hedeflediklerinin çok ötesine ulaştık. 

25 yıla yakın dijital tecrübeye sahip olan Webolizma; 360 derece hizmet sunan bir dijital pazarlama ajansıdır. Ayrıca, 12 yıldır gayrimenkul sektöründe 50’nin üzerinde projede büyük başarılara imza attık. Dijitalde fark yaratmanız için yola çıkan Webolizma, müşterileriniz size ulaşmak istediğinde zirvede yer almanızı ve dijital pazarlamada fark yaratmanızı sağlayarak sizi bilinen bir marka haline getiriyor.

Teknoloji DNA'mızda Var!

Dijital dünyanın tutkunları olarak teknoloji bizim DNA’mızda var. Markanızın gelecekteki başarı provasını şimdiden yapıyor ve hedeflerinize en hızlı şekilde ulaşmanız için sizinle birlikte yürüyoruz. 

Gayrimenkul dünyasının lider markaları da emlak sektöründe dijital pazarlama konusunda Webolizma’ya güveniyor. 

Markanızın ihtiyacı olan dijital pazarlama stratejilerini; 360 derece, tüm yönleriyle planlıyor, hayata geçiriyor ve raporluyoruz. 

Gayrimenkulde

Rakamlarla Başarı Hikayemiz

367 Mn+

Gösterim

3Mn+

Tıklama

%95

Performans Puanı

Hedef Kitlenizin Kalbine Giden Yolda

Çalışma Prensibimiz

Analiz

Markanızın mevcut web sitesini ve sosyal medya kanallarını inceliyoruz. Yoksa sıfırdan yaratıyoruz.

Araştırma

Projenin hedef kitlesine ve amacına göre doğru araştırma teknikleriyle inceliyoruz.

Hedef Kitle Belirleme

Proje için uygun hedef kitleyi analiz ediyoruz, çok kanallı reklam çalışmalarına başlıyoruz.

Planlama

En uygun bütçe ve doğru alanlarda vereceğimiz reklamlarla müşterilerimizin en iyi sonuçları elde edebileceği planı hazırlıyoruz.

Otomasyon ve Makina Öğrenimi

Reklam alanlarının doğru strateji ile yönetilmesinin yanı sıra geliştirdiğimiz özel scriptler sayesinde, makine öğreniminden yararlanarak reklamların kaliteli ve üst seviyede performansta olmasını sağlıyoruz.

Raporlama

Proje boyunca edinilen bütün verileri eksiksiz ve şeffaf şekilde düzenli aralıklarla sunuyoruz.

Webolizma Olarak

Çalıştığımız Projelerden Bazıları

Gayrimenkul Sektöründe

Referanslarımız

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin

Bize Ulaşın