Skip to content

Workspace Danışmanlık

Dünyanın en çok kullanılan kurumsal mail sistemi olan Google workspace danışmanlık hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve sorunlarınıza danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Workspace hesabınız kitlendi yada yönetimini yapamıyor iseniz webolizma google workspace hizmeti alarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

%99

Kilitlenen Google workspace mail açma oranı

Workspace Hesabım Kitlendi Ne Yapmalıyım?

Eğer google workspace hesabınız kitlendi ise yapmanız gereken birçok işlem bulunmaktadır. Fakat birçoğu kalıcı çözüm olmayacaktır.

Neden Webolizma Workspace Danışmanlığı?

Webolizma olarak workspace hesap açma işlemlerinde tamamen kendi deneyimimiz ve uzmanlarımızla çalışıyor %99 oranında workspace hesabınızın sağlığını iyileştiriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınıza Cevap Verelim

G Suite’e benzer şekilde, tüm Google Workspace planları işletmenize özel bir e-posta sağlar ve Gmail, Takvim, Meet, Chat, Drive, Dokümanlar, E-Tablolar, Slaytlar, Formlar, Sites gibi pek çok ortak çalışma aracı içerir.
 
14 gün boyunca ücretsiz deneyin. Google Workspace planlarının fiyatları, Business Starter için kullanıcı başına sadece ₺29, Business Standard için kullanıcı başına aylık ₺58, Business Plus içinse kullanıcı başına aylık ₺108’den başlar.
Yöneticiniz: Size kullanıcı adınızı ([email protected] gibi) veren kişi olabilir. BT bölümünüzdeki veya Yardım masasındaki (bir şirkette veya okulda) bir kişi olabilir. E-posta hizmetinizi veya web sitenizi yöneten yöneten kişi olabilir (küçük bir işletmede veya kulüpte)
 

Tüm Talep ve İstekleriniz İçin

Bize Ulaşın