Top

Web Tasarım

web tasarım

Çekici, Duyarlı, Esnek

Ziyaretçilerinizi web siteniz için benzersiz bir ara yüz tasarımı ve kullanıcı deneyimi ile yakalayın.

Sizin için özel olarak tasarlanan ve sizi yansıtan bir web siteniz mi olsun istiyorsunuz?

Öyleyse güncellenebilir, arama motorları ve mobil cihazlarla uyumlu bir web sitesi yaptırmak için doğru adrestesiniz!

Günümüzde web siteleri; ticari firmaların cirolarını arttıran, kurumların faaliyetlerini yaygınlaştıran ve kişisel kullanıcıların paylaşımlarının artmasını sağlayan yazılımlar haline gelmiştir.

Web sitelerinde, farklı içerik ile sunulması istenen kısımlar bir veri tabanında tutulur ve sayfa çağrıldığında bu bilgiler veri tabanından alınarak HTML kodları içinde sunulur. Sonuç olarak sayfayı çağıran bilgisayara giden bilgi statik bir web sitesindeki ile aynıdır, ama istek anında oluşturulmuştur. Gösterilecek sayfaların genel bir yapısı olduğunu ve içeriklerinin değişken olduğunu düşünelim. Bu durumda genel tasarım (örneğin başlık kısmı, logo vb.) , tek başına veri tabanında ya da dinamik içeriği oluşturacak yazılımın içinde bulunur, ancak içeriğin (örneğin metnin) geleceği yerde bir değişken vardır. Bu değişken her sayfa için karşılık gelen metin veri tabanından okunarak değiştirilmesi için kullanılır.

Web sitesi yaptırmak için en geçerli sebep arama motorlarında ön planda olabilmektir.

İsterseniz kurumsal bir internet sitesi yaptırarak şirketiniz için, işletmenizin gerçek boyutunu müşterilerinize yansıtacak şekilde çevrimiçi bir platform tasarlayabilir; veya kişisel bir internet sitesi ile karakterinizi ve kişiliğinizi yansıtan çevrimiçi kimliğinize sahip olun ve kendinizi dünyaya tanıtabilirsiniz.

Hemen Başvur

mobil uyumlu web tasarım

Web Siteniz Neden Mobil Uyumlu Olmalı?

Teknolojinin günümüz yaşantısının neredeyse %60’ını oluşturduğu bugünlerde siz de potansiyel müşterilerinize yalnızca bir tık uzaklıkta olmak istemez misiniz? Web sitesi yaptırmak günümüz teknolojilerinde artık yetersiz olmakla beraber bulunabilir olmadıkça hiç bir artısı olmamaktadır. Artık web siteleri bilgisayarlardan çok, cep telefonları ve tabletlerden ziyaret edilmektedir. Mobil ve tablet uyumlu web siteleri ile müşterilerinize daha yakın olabilir ve mobil platform desteği ile tüm sanal ortamlarda kurumsal imajınızı sergileyebilirsiniz. Kullanıcıların ve ziyaretçilerin memnuniyetini sağlayan hafif, pürüzsüz ve kullanımı kolay mobil uyumlu bir web sitesi yaptırmak için iletişime geçin!

Yaptığımız web siteler mobil ve tabletlerle tam uyumlu olup hazır şablonlarımız sayesinde bir günde teslim edilebilmektedir. Yalnızca bir günde siz de bu hazır paketlerimizden satın alarak sanal dünyada ve mobil platformlarda imajınızı yenileyebilir ve sizlere sunacağımız ekstra hizmetlerle arama motorlarında ilk sıralarda çıkarak rakiplerinizden her daim bir adım önde olabilirsiniz. Unutmayın tüm potansiyel müşterileriniz internette sizlerle tanışmayı bekliyor!
Hemen Başvur

E-Ticaret Sitesi

Artan internet kullanımının bir sonucu olarak potansiyel müşterileriniz ürünleri gerçek mağazalardan çok sanal mağazalardan ( e-ticaret siteleri ) satın almaya başladılar. Siz de pazarınızı fiziksel boyutlarla sınırlandırmayın ve çevrimiçi olarak daha fazla müşteriye ulaşın.

Web sitesi yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimize E-Ticaret çözümlerimizi iki alternatif şeklinde sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik size özel yazılımlarımızla E-Ticaret ihtiyaçlarınıza çözüm üretirken, dilerseniz hazır paketlerimizle sizi sanal mağazalar dünyasına entegre ediyoruz.

E-Ticaret sitelerinin en büyük problemlerinden biri de güvenlik problemidir. Bu konuda Webolizma olarak kullandığımız SSL sertifikaları ile hem sizin sitenizi hem de müşterilerinizin bilgilerinin çalınmasını önlüyoruz. Çünkü biliyoruz ki güvenilirlik sertifikasını aldığınızdan emin olmanız müşterilerinizin sizin sitenizi seçmesini sağlayacaktır!

Bizler dinamik ekibimizle Webolizma ailesi olarak sizinle beraber firmanıza uygun e-ticaret sistemleriyle, ürünlerinizi internet üzerinden müşterilerinizle buluşturabilmenizi sağlıyoruz.

Eğer bir web sitesine sahipseniz ancak yeterli verimi alamadığınızı düşünüyorsanız her türlü yardıma hazırız! Sitenizi analiz edelim ve eksiklerini giderelim. Henüz bir web sitesi yaptırmadıysanız da size en uygun tasarımı belirlemek ve bir an önce yol almak için iletişime geçelim!

Hemen Başvur

  Web Tasarım Başvuru Formu

  Adınız Soyadınız*

  Telefon Numaranız

  E-Posta Adresiniz

  Web Siteniz

  Almak İstediğiniz Hizmet

  Notunuz

  Paylaş:
  Faaliyetlerimiz