Top

Günümüzde web siteleri; ticari firmaların cirolarını artıran, kurumların faaliyetlerini yaygınlaştıran ve kişisel kullanıcıların paylaşımlarının artmasını sağlayan yazılımlar haline gelmiştir.

Web sitelerinde, farklı içerik ile sunulması istenen kısımlar bir veritabanında tutulur ve sayfa çağrıldığında bu bilgiler veri tabanından alınarak HTML kodları içinde sunulur. Sonuç olarak sayfayı çağıran bilgisayara giden bilgi statik bir web sitesindeki ile aynıdır, ama istek anında oluşturulmuştur. Gösterilecek sayfaların genel bir yapısı olduğunu ve içeriklerinin değişken olduğunu düşünelim. Bu durumda genel tasarım (örneğin başlık kısmı, logo vb.) , tek başına veritabanında ya da dinamik içeriği oluşturacak scriptin (örneğin PHP, .NET, JS kodu) içinde bulunur, ancak içeriğin (örneğin metinin) geleceği yerde scriptte bir değişken vardır. Bu değişken her sayfa için karşılık gelen metin veritabanından okunarak değiştirilmesi için kullanılır.

Günümüzde web sitesi yaptırmanın asıl amacı arama motorlarında ön planda olmaktır. Sayfa sayısının sınırsız artırılabilmesi nedeni ile dinamik siteler tercih sebebidir.

Web Siteniz Neden Mobil Uyumlu Olmalı?

Teknolojinin günümüz yaşantısının neredeyse %60’ını oluşturduğu bu günlerde sizde potansiyel müşterilerinize bir tık uzakta olmak istemez misiniz? Web siteniz olması günümüz teknolojilerinde artık yetersiz olmakla beraber bulunabilir olmadıkça hiçbir artısı olmamaktadır. Artık web siteleri bilgisayarlardan çok cep telefonları ve tabletlerden ziyaret edilmektedir. Mobil ve tablet uyumlu web siteleri ile müşterilerinize daha yakın olabilir ve mobil platform desteği ile tüm sanal ortamlarda kurumsal imajınızı sergileyebilirsiniz.

Yaptığımız web siteleri mobil ve tabletlerle tam uyumlu olup hazır şablonlarımız sayesinde bir günde teslim edilebilmektedir. Yalnızca bir günde sizde paketlerimizden satın alarak sanal dünyada ve mobil platformlarda imajınızı yenileyebilir ve sizlere sunacağımız ekstra hizmetlerle arama motorlarında ilk sıralarda çıkarak rakiplerinizden her daim bir adım önde olabilirsiniz. Unutmayın tüm potansiyel müşterileriniz internette sizlerle tanışmayı bekliyor. Sanal dünyada bulunabilir olun ve siz de işletmenizi üst sıralara taşıyın.

E-Ticaret Sitesi Artan internet kullanımıyla birlikte kullanıcılar ürünleri gerçek mağazalardan çok sanal mağazalardan ( e-ticaret siteleri ) satın alıyorlar. E-Ticaret sitelerinin en büyük problemlerinden biri de güvenlik problemidir. Bu konuda güvenilir firmalarla çalışarak, güvenilirlik sertifikasını aldığınızdan emin olmanız müşterilerinizin sizin sitenizi seçmesini sağlayacaktır.

E-Ticaret çözümlerimizi sizlere iki alternatif şeklinde sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza yönelik size özel yazılımlarımızla E-ticaret ihtiyaçlarınıza çözüm üretirken, dilerseniz hazır paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

Siz de sanal mağazam olsun diyorsanız doğru adrestesiniz. Webolizma olarak firmanıza uygun e-ticaret sistemleriyle, ürünlerinizi internet üzerinden müşterilerinizle buluşturabilmenizi sağlıyoruz. Ayrıca SSL sertifikası ile hem sizin sitenizi hem de müşterilerinizin bilgilerinin çalınmasını önlüyoruz.

Paylaş:
Faaliyetlerimiz