Top

İhracatta Dijital Fırsatlar Etkinliği – OSTİM

İhracatta Dijital Fırsatlar Etkinliği – OSTİM

Webolizma ve Google işbirliği ile Ankara Sanayi Odası’nın da desteğiyle; ihracatçıları dijital dünyaya davet eden “İhracatta Dijital Fırsatlar Etkinliği”nin 2’ncisi bu kez de Ostim OSB Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Etkinlikte ihracat yapan ya da yapma potansiyeli olan 50’den fazla firma ağırlandı.

Webolizma Ajans Başkanı Ecevit Saraç, TÜSİAV Başkanı Veli Sarıtoprak ve Ostim OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın açılış konuşmalarını yaparken; Dijital Strateji ve Pazarlama Danışmanı Özgür Deniz Aydın ihracatçılar için Google araçlarıyla pazarlamanın inceliklerinden, IGEME Ceo’su Murat Işık ülkemizin ihracat potansiyelinden, Webolizma Dijital Planlama Uzmanı Damla Erayhan değişen ve dijitalleşen tüketici alışkanlıklarından, Webolizma Sosyal Medya Uzmanı Melike Cezayiroğlu ise endüstriyel pazarlarda sosyal medyanın rolünden bahsetti.

Alt başlıklarda; dijital dönüşümün yurtdışı ve yurtiçinde sağladığı avantajlar, yurtdışı pazarlarda yeni müşteriler kazanmak ve marka tanıtımı, Google reklam araçları , YouTube reklamları, sosyal medya reklamları(Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter), web sitesi analiz araçlarının kullanımı ve mobil uyumlu web sitesi tasarımının anlatıldığı etkinlik, firma temsilcilerinin sorularıyla interaktif şekilde gerçekleşti.

İhracat dünyasının Ankaralı temsilcileri diyebileceğimiz katılımcılarımız, Sincan 1. OSB Asora Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirdiğimiz etkinlikte olduğu gibi, sunumlarımızdan çok memnun kaldıklarını ve bu tarz etkinliklere daha fazla ihtiyaç duyduklarını bizlerle paylaştılar. Webolizma olarak yatırımcılara ihracat konusunda destek olma misyonunu üstlendiğimizi belirten Ajans Başkanımız Ecevit Saraç, bir sonraki etkinliklerin de sözünü verdi.

İhracatta Dijital Fırsatlar Etkinliğimizi 2. kez gerçekleştirmiş olmamıza rağmen aynı heyecanla  sahne aldığımız bugünden bizler büyük keyif ve gururla ayrıldık. Yeni etkinliklerde; tanıştıklarımızla yeniden görüşmek, henüz tanışmadıklarımızı ailemize katmak için, bizi takip edin.

Etkinlikten görüntüler:

Paylaş:
Bu yazı 23 Kasım, 2018 tarihinde yayınlanmıştır.

Etiketler: , ,

Faaliyetlerimiz