Top

Google Reklam

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, e-ticaret satışlarınızı artırmak, işletmenizin telefon trafiğini artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir.

Reklamlarınızı hangi ülkede, ilde, ilçede hatta işletmenizden ne kadar uzaklıkta bulunan müşterilere yayınlayacağınızı seçebilirsiniz!

Ankara’nın en başarılı dijital ajansları arasında yer alan firmamız sayesinde Google Ads reklamlarında başarıya ulaşmak mümkün. Webolizma olarak bizler, dijital mecrada, sizi en iyi şekilde ifade eden web ve interaktif medya hizmetleri sunuyoruz.

Hali hazırda Google reklamı veriyor ancak herhangi bir geri dönüş alamıyorsanız uzman ekibimiz hesabınızı ücretsiz olarak incelesin. Eğer daha önce hiç reklam kampanyası yürütmediyseniz bilgi vermeye hazırız.

Google Reklam Nedir ?

Google Reklamları; bildiğiniz tüm reklam mecralarından farklı çalışarak gerçek talep sahipleri ile buluşmanızı sağlar.

Google Reklamları:

  • Arama Ağı Reklamları
  • Görüntülü Reklam Ağı
  • Alışveriş Reklamları
  • Video Reklamlar (YouTube)
  • Evrensel Uygulama Reklamları olarak çeşitlendirilir.

Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım

1 milyondan fazla işletme Google’da reklam veriyor!

Google Reklamları

Google'daki arama sonuçlarında sponsorlu reklamlar gösterebilmek için öncelikle bir Google hesabı oluşturmak gerekir. Google hesabı oluşturduktan sonra markanıza ve hedef kitlenize uygun reklam stratejisi geliştirilir. Bu stratejiye sadık kalınarak bütçe ve reklam kampanyaları netleştirilerek reklamlarınız yayınlanır.

Google arama sonuçlarında arama ağı reklamlarınız göründüğünde değil; yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yaparsınız. Görüntülü reklam ağında ise tıklama başına maliyet ve bin gösterim başına maliyetle ücretlendirilirsiniz.

Ayrıca sadece arama sonuçlarında değil, ürünlerinizle ilgili anahtar kelimeleri hedefleyip sayısı 2 milyondan fazla olan Google iş ortağı web sitelerinde de Google reklamlarınızı gösterebilirsiniz.

Google Reklamları
Ads Reklamları
Google Ads Reklamları
Google Reklam
Google Reklamları
Ads Reklamları
Google Ads Reklamları
Google Reklam

Dijital Ajansla Çalışmanın Faydaları Nelerdir?

Ankara dijital ajanslar arasında ilk Premier Partner rozeti sahiplerinden olmak, bize yüksek tecrübe ve bilgi birikimi sağlıyor. Google’ın da desteği ile her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden genç ve dinamik bir ekibimizle, performans odaklı reklamlar yönetmek için hemen başvurun!

Siz de, Google Ads sertifikalı dijital ajansımız ile çalışarak:

  • Yeni müşterilere ulaşabilir,
  • İş potansiyelinizi arttırabilir,
  • Rakiplerinizin önüne geçebilir,
  • Satışlarınızı arttırabilirsiniz.
Faaliyetlerimiz