Top
Google Ads Reklamları

Google Ads Reklamları

Yapılan bir araştırmaya göre Google’da arama yapan ziyaretçilerin %95’i ikinci sayfaya geçmiyor!

Yani ulaşılabilir ve kolay bulunabilir olmak için Google arama sonuçlarında ilk sayfada yer almalısınız. Peki ama nasıl?

Amacınız web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, e-ticaret satışlarınızı artırmak, işletmenizin telefon trafiğini artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini artırmak gibi farklı farklı olabilir. Ama kesinlikle çözüm aynıdır: Google Ads Reklamları.

Google Ads ile yapabileceklerinizin sınırı, işletmenizi ne kadar büyütmek istediğinizle alakalıdır.

Hangi sektörde hizmet veriyorsunuz? Hangi pazarlarda bulunmak istiyorsunuz? Gelir düzeyi, yaş aralığı, cinsiyet ve daha aklınıza gelebilecek bütün ayrımlarda hangi kitleye ulaşmak istiyorsunuz?

Reklamlarınızı hangi ülkede, ilde, ilçede hatta işletmenizden ne kadar uzaklıkta bulunan müşterilere yayınlayacaksınız? Google Ads ile hepsini belirleyebilir ve gereksiz bütçe harcaması yapmadan potansiyel müşterilerinize nokta atışı erişimler elde edebilirsiniz.

Böylelikle marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırabilir, minimum bütçeyle maksimum gelir elde edebilirsiniz.

Ankara’nın 360 derece dijital performans ajansları arasında yer alan Webolizma olarak alanında uzman ekibimiz ve geniş kadromuzla dijital mecrada, sizi en iyi şekilde ifade eden web ve interaktif medya hizmetleri sunuyoruz.

Hali hazırda Google reklamı veriyor ancak istediğiniz başarıyı elde edemiyorsanız; ziyaretçi sayınız yetersiz ve satışlarınız hala düşükse, profesyonel ekibimiz hesabınızı ücretsiz olarak incelesin. Daha önce dijital ortamda hiç reklam kampanyası yürütmediyseniz de, Google Ads hakkında daha fazla bilgi vermeye ve sizi dijital dönüşüme adapte etmeye hazırız!

Google Reklam Nedir?

Google Reklamları; bildiğiniz tüm reklam mecralarından farklı çalışarak gerçek talep sahipleri ile buluşmanızı sağlar. Ürün veya hizmetinizin hitap ettiği hedef kitleyi yakalayarak ilgilerini çekmeyi başarır.

Google Reklam Nedir?

Bilgilerinizi Bırakın, Sizi Arayalım


  Google Reklam Çeşitleri

  • Arama Ağı Reklamları
  • Görüntülü Reklam Ağı
  • Alışveriş Reklamları
  • Video Reklamlar
  • Evrensel Uygulama Reklamları olarak çeşitlendirilir.

  1 Milyondan Fazla İşletme Google’da Reklam Veriyor!

  Google'daki arama sonuçlarında sponsorlu reklamlar gösterebilmek için öncelikle bir Google hesabı oluşturmak gerekir. Google hesabı oluşturduktan sonra markanıza ve hedef kitlenize uygun reklam stratejisi geliştirilir. Bu stratejiye sadık kalınarak bütçe ve reklam kampanyaları netleştirilerek reklamlarınız yayınlanır. Google arama sonuçlarında arama ağı reklamlarınız göründüğünde değil; yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yaparsınız. Görüntülü reklam ağında ise tıklama başına maliyet ve bin gösterim başına maliyetle ücretlendirilirsiniz.

  1 Milyondan Fazla İşletme Google’da Reklam Veriyor!

  Ayrıca sadece arama sonuçlarında değil, ürünlerinizle ilgili anahtar kelimeleri hedefleyip sayısı 2 milyondan fazla olan Google iş ortağı web sitelerinde de Google reklamlarınızı gösterebilirsiniz.Google Reklam Çeşitleri hakkında detaylı bilgi için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Dijital Ajansla Çalışmanın Faydaları Nelerdir?

  Ankara dijital reklam ajansları arasında ilk Google Premier Partner rozeti sahiplerinden biri olmak, yüksek tecrübe ve bilgi birikimimizin en iyi göstergesi. Google’ın da desteği ile her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden genç ve dinamik ekibimizle, sizi rakiplerinizden bir adım öne taşımakla kalmayıp daima zirvede olmanızı sağlayacak stratejiyi geliştirerek performans odaklı reklamlar yönetmek için bize hemen başvurun!

  “Dijitale dair her şey!” anlayışıyla çıktığımız bu serüvende, siz de Google Ads sertifikalı 360 derece dijital performans ajansımız ile çalışarak:

  Harika değil mi!

  Hemen İletişime Geçin
  Harika değil mi?
  Faaliyetlerimiz