Skip to content

Wordpress Tema Giydirme

WordPress Tema Giydirme

wordpress tema giydirmeNormal web sitelerinden farklı olarak çalışan bir sistem olan WordPress, son zamanların gözde içerik yönetim sistemlerinden bir tanesi. Özellikle arama motorlarında üst sıralara çıkma konusunda önemli bir yere sahip olan WordPress eklenti ve tema desteğiyle de göz önüne çıkıyor. Yani siz isteğiniz doğrultusunda web sitenizin görünüşünü ve fonksiyonlarını istediğiniz anda değiştirebiliyorsunuz.

Sitenizin görünümünü internette bulunan birçok WordPress temalarıyla değiştirmek mümkün. Bunlardan bazıları ücretli bazıları da ücretsiz olarak sunuluyor. Fakat bu temaları firmanızın sitesine eklemek hem prestij kaybı hem de güvenlik risklerine yol açabiliyor.

Biz firmanıza özel olarak WordPress teması geliştiriyoruz. Kurumsal kimliğinizle uyumlu, fonksiyonel temaları bu alanda uzman olan ekibimizle ve arama motorların üst sıralara kolayca çıkabilen WordPress temalarını sitenize entegre ediyoruz.

İster en baştan sitenize WordPress kurulumu ve tema entegrasyonu yapıyoruz, isterseniz var olan WordPress sitenize tema entegre ediyoruz. Ayrıca WordPress için en uygun olan sunucularımıza taşıma hizmetini de sunuyoruz.