Top

SEO Kelime Olarak Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşmuş ve bilişim dünyasında olan herkesin en azından bir kere duyduğu bir kelimedir. SEO aslında web sitenizin arama sonuçlarında daha verimli çıkması için yapılan çalışmaların tümünü kapsar. Bu çalışmalar kullanıcı tabanlı ve uzun süreçli çalışmalardır.

SEO çalışması sonucunda var olan web siteniz rakiplerinden sıyrılarak, anahtar kelimelerinizde daha üst sıralara çıkar ve potansiyel müşterilerinize daha hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Yapılan araştırmalarda arama motoru kullanıcılarının %80i ikinci sayfaya bakmıyor ve %60’ı yalnızca ilk üç sırada çıkan sonuçlara tıklıyor. Yani bu istatistiklere bakılırsa eğer web siteniz ilk sayfalarda arama sonuçlarında görünmüyorsa teknik olarak sanal dünyada yoksunuz demektir.

SEO yalnızca web sitenizin içeriği değil, kodlamasından tasarıma kadar hatta içeriğe kadar uzanan köklü bir çalışmadır. Bu çalışmalar arama motorlarının kullanıcı bazlı algoritma güncellemelerine göre değişse de temelde aynı şeye dayanmaktadır. Webolizma olarak web sitenizin güncel algoritmalara uygun bir şekilde SEO çalışmasını yapıyoruz ve sizi rakiplerinizden bir adım öne geçiriyoruz.

Hemen Başvur

SEO & SEM Başvuru Formu

Adınız Soyadınız*

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Web Siteniz

Almak İstediğiniz Hizmet

Notunuz

captcha

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0
Faaliyetlerimiz