Top

Emlak sektörünü tek bir çatı altında buluşturan Hurriyetemlak.com, kesintisiz ve yüksek kaliteli hizmeti, güncel ve detaylı ilanları ve haberleri ile emlak sektörünün nabzını tutuyor. 

Aylık toplam ziyaret sayısı 5 milyona yakın olan Hurriyetemlak.com’u, her ay 2 milyon farklı kişi ziyaret ediyor. 

90 milyonu aşkın aylık sayfa görüntülenmesi, 40.000’e yakın kurumsal, 400.000’den fazla bireysel üyesi bulunan Hurriyetemlak.com, 850.000’e yakın güncel emlak ilanıyla ziyaretçilerine geniş seçenekler sunuyor.

Reklam Özellikleri

Animasyon Uzunluğu:

Animasyonlu reklamların uzunluğu maksimum 30 saniye ile sınırlıdır (15-20 fps hızında). Bu süreden sonra reklamlar statik bir resim olmalıdır. Bu reklamlar ayrıca, diğer animasyon politikalarına da uygun olmalıdır.

Flash Sürümü:

Tüm flash versiyonlarına uygun olmalı.

ActionScript Sürümleri:

ActionScript 1-3 sürümü olmalı.

clickTAG

Tüm bannerlarda clickTAG olmalıdır. clickTAG, hurriyetemlak.com tarafından her bir reklama atanan izleme kodudur. Hurriyetemlak.com tarafından reklamınızın performansının izlenmesini, raporlamasını sağlar. Flash reklamlar, tıklandıklarında clickTAG bağımsız değişkeninde belirtilen URL’ye yönlendirmelidir. Arada başka hiçbir yönlendirme olmamalıdır.

Değişkenin adı, “clickTAG” olmalı (TAG büyük harf olmalı, click ve TAG arasında boşluk bırakılmamalıdır) ve “click tag”, “Click Tag” veya başka herhangi bir biçimde olmamalıdır. clickTAG parametresi için kod:

on (release) { getURL(clickTAG, “_blank”); }

Bu kodun herhangi bir yerinde, reklama ilişkin hedef URL’yi belirtmeniz gerekmez. clickTAG kullanıldığında bu kendiliğinden belirlenmiş olur.

Reklam Banner Alanları

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0
Faaliyetlerimiz